Akcja „Kawa z Panoramą Firm”
  • 0
  • 0
23.03.2006

Akcja „Kawa z Panoramą Firm”

Od 24 marca Eniro Polska, wydawca Panoramy Firm rozpoczyna weekendowe akcje promujące książki telefoniczne. Akcje odbywać się będą w sieci Makro w największych miastach w Polsce.

Akcja „Kawa z Panoramą Firm” ma na celu zaprezentowanie bezpłatnej książki telefonicznej „Panoramy Firm” jako produktu łatwego w użyciu, zawierającego potrzebne dla użytkownika oferty i adresy firm i instytucji. Hostessy ubrane w charakterystyczne niebieskie stroje z logo Panorama Firm będą wręczały książki, jednocześnie prezentując jak prosty i użyteczny jest produkt. Kompletność, łatwa nawigacja, wyszukiwanie informacji alfabetycznie, po nazwach firm lub hasłach branżowych – a wszystko po to, by ułatwić znajdywanie potrzebnych informacji.

Nieprzypadkowo na akcję „Kawa z Panoramą Firm” zostało wybrane Makro, ponieważ jest to miejsce odwiedzane głownie przez osoby prowadzące działalność gospodarczą i podejmujące decyzje finansowe. Klientom Panoramy Firm zależy na dotarciu do takich właśnie użytkowników.

Akcja ma charakter edukacyjno-promocyjny. Chcemy pokazać, że korzystanie z Panoramy Firm jest łatwe i przynosi ludziom konkretne korzyści: oszczędność czasu, pieniędzy, możliwość porównania ofert itp. Prezentowanie produktu bezpośrednio w rozmowie z Klientem czy użytkownikiem pozwala budować relacje i sprzyja tworzeniu pozytywnego wizerunku firmy – mówi Patrycja Sass, kierownik ds. Public Relations Eniro Polska

„Kawa z Panoramą Firm” odbędzie się w sieci Makro, w największych miastach w Polsce: 24 – 26 marca we Wrocławiu i Poznaniu, 31 – 2 kwietnia w Gdańsku i Łodzi, 7 – 9 kwietnia w aglomeracji katowickiej, 21 – 23 kwietnia w Warszawie i Krakowie. Oprócz Makro, partnerami akcji są firmy: Eden Springs Poland (dostawca wody) oraz Spengler Polska (dostawca kawy i wyposażenia).

Od 14 lat Panorama Firm jest aktualnym i kompletnym źródłem informacji zawierającym największą bazę danych – ponad milion ofert i adresów firm i instytucji. Panorama Firm dostarczana jest użytkownikom w najdogodniejszy dla nich sposób: poprzez książki telefoniczne, Internet www.pf.pl, płytę CD, a także w serwisie telefonicznym 602 913 000 (we współpracy z firmą ERA).

***
Eniro jest wiodącą firmą świadczącą usługi w zakresie wyszukiwania informacji na skandynawskim rynku medialnym. Oferuje najlepsze sposoby dotarcia do poszukujących się wzajemnie kupujących i sprzedających ułatwiając im zawieranie transakcji. Dzięki Eniro, łatwiej jest znaleźć partnerów w biznesie, firmy czy produkty, korzystając z zawsze dostępnego, wybranego przez siebie medium zawierającego dokładne, dobrej jakości, lokalne informacje. Wśród sposobów dotarcia do klienta wymienić można katalogi teleadresowe, centrum informacji telefonicznej, Internet oraz usługi informacyjne świadczone przez telefon komórkowy/ usługi mobilne.

23 marca 2006

Reklama
Reklama