Kokainowy łupieżKokainowy łupieżKokainowy łupieżKokainowy łupież

Kokainowy łupież

Kokainowy łupież
Jakub Müller

Jakub Müller

-

redaktor, Marketing przy Kawie

Jakub Müller

Jakub Müller

redaktor
Marketing przy Kawie

W branży marketingowej działa od 2005 roku. Autor kilkuset artykułów, felietonów, analiz i wywiadów w mediach internetowych i drukowanych. Współtwórca strategii marketingowych i prelegent na konferencjach branżowych. Wykładowca studiów podyplomowych z zakresu mediów i CSR-u.

Czy często przyglądamy się swym zaspanym współpasażerom w trakcie porannej jazdy autobusem czy tramwajem? A może jednak warto zacząć... Do wzmożonej czujności mógłby zachęcić nas pewien spot z kolumbijskiej kampanii antynarkotykowej. Spot, który stał się przebojem na YouTube.

Scena z pozoru banalna: w zatłoczonym autobusie widzimy młodego, ubranego w garnitur mężczyznę. Z eleganckim strojem kontrastuje blada, wychudzona twarz. Nagle, przechylając głowę, młodzieniec wciąga nosem… łupież znajdujący się na ramionach pasażera stojącego tuż przed nim. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że opisywana sytuacja nie jest fragmentem reklamy szamponu przeciwłupieżowego – łatwo zgadnąć, co jest powodem niezdrowego wyglądu dziwnego podróżnego.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja