Idź w miasto za głosem ze znalezionej komórki. Nietypowe zwiedzanie Szanghaju, Nowej Huty, Warszawy, Łodzi...Idź w miasto za głosem ze znalezionej komórki. Nietypowe zwiedzanie Szanghaju, Nowej Huty, Warszawy, Łodzi...Idź w miasto za głosem ze znalezionej komórki. Nietypowe zwiedzanie Szanghaju, Nowej Huty, Warszawy, Łodzi...Idź w miasto za głosem ze znalezionej komórki. Nietypowe zwiedzanie Szanghaju, Nowej Huty, Warszawy, Łodzi...
Za chwilę rozpocznie się wycieczka (źr. „Time Out Szanghaj”)

Idź w miasto za głosem ze znalezionej komórki. Nietypowe zwiedzanie Szanghaju, Nowej Huty, Warszawy, Łodzi…

Idź w miasto za głosem ze znalezionej komórki. Nietypowe zwiedzanie Szanghaju, Nowej Huty, Warszawy, Łodzi...
Kinga Gawryszewska

Kinga Gawryszewska

-

Kinga Gawryszewska

Kinga Gawryszewska

Na szanghajskiej ulicy znajdujesz telefon. Nie zdążyłeś odszukać kontaktu do właściciela, a już zaatakował cię SMS: „Próbujesz nam ukraść komórkę? Jeśli chcesz ją oddać, wsiądź do taksówki. Tej, która właśnie podjeżdża”. I co robisz? Wsiadasz?

Taksówka wygląda zaskakująco, bo przywodzi na myśl Londyn, choć to przecież Szanghaj. Ale i tak dwójka ciekawskich koleżanek, postawiona przed wyzwaniem takim jak wyżej opisane, zdecydowała się wsiąść.

Samochód ruszył w miasto, a SMS-y zaczęły podpowiadać zdumionym pasażerkom, gdzie warto będzie wysiąść na chwilę, bo miejsce jest tego warte.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja