Szkolenie Meta Ads – pakiet szkoleń

Termin

27–28.02.2023

Miejsce

Organizator

Marketing Online

Szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:

 • myślisz o samodzielnym prowadzeniu kampanii reklamowych na Facebooku i Instagramie
 • chcesz zweryfikować swoje dotychczasowe działania i pogłębić wiedzę
 • nadzorujesz zewnętrznych podwykonawców
 • nadzorujesz projekty na Facebooku w swojej firmie

Szkolenie Facebook & Instagram Ads składa się z 2 dni szkoleniowych

Nie musisz odbyć wszystkich dni w ramach jednej edycji! Wystarczy, że zarezerwujesz szkolenia i przyjdziesz na nie w odpowiadających Ci terminach (przy zastosowaniu kolejności dni szkoleniowych).

Facebook & Instagram Ads od Podstaw

Podczas pierwszego dnia szkolenia Facebook & Instagram Ads skupiamy się na przedstawieniu całego spektrum możliwości systemu reklamowego Facebooka i Instagrama. Rozpoczynając od podstaw, przeprowadzamy uczestników przez tajniki wyboru strategii reklamowej na Facebooku i Instagramie wraz z dopasowaniem odpowiednich formatów reklam oraz poruszaniem się po interfejsie konta reklamowego.

Czas trwania kursu: 9:00-17:00

Poziom trudności: podstawowy

Uczestnictwo w szkoleniu konieczne, żeby uczestniczyć w kolejnych.

Facebook & Instagram Ads Poziom Zaawansowany

Drugi dzień szkolenia Facebook & Instagram Ads stanowi rozszerzenie dnia pierwszego polegające na dokładnym warsztatowym przećwiczeniu poruszania się po interfejsie konta reklamowego. Pierwszy dzień szkolenia stanowi niezbędne wprowadzenie teoretyczne, natomiast podczas drugiego dnia uczestnicy mają szansę warsztatowo przećwiczyć tworzenie oraz analizowanie wyników kampanii.

Czas trwania kursu: 9:00-17:00

Poziom trudności: zaawansowany

Dlaczego warto zapisać się na nasze szkolenia:

 • GWARANTUJEMY SATYSFAKCJĘ
  Obawiasz się, że wydasz pieniądze na szkolenie, a niczego się nie nauczysz? Gwarantujemy wiedzę naszych doświadczonych trenerów opartą na wieloletniej praktyce. Żebyś miał jednak 100%-ową pewność, jako jedyni na rynku gwarantujemy ci satysfakcję ze szkolenia albo zwrot pieniędzy w zamian za opinię! Widzisz? Nic nie tracisz, a możesz dokonać najlepszej inwestycji – inwestycji we własną wiedzę, którą będziesz mógł przełożyć na zyski swoje lub swojej firmy.
 • GWARANTUJEMY NAUCZENIE
  System reklamowy Facebooka jest systemem jak każdy inny, czyli wymagającym zrozumienia i przetestowania – wiemy to najlepiej. Jeśli nie jesteś pewien, czy dasz radę przyswoić tyle wiedzy naraz lub sprawy służbowe nie pozwolą ci w pełni skupić się na szkoleniu – bez obaw! Możesz powtórzyć szkolenie bezpłatnie w przeciągu aż 2 lat!
 • OTRZYMUJESZ WIEDZĘ I POMOC!
  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przez 30 dni po szkoleniu oferujemy darmową pomoc! Jeśli przy ustawieniach kampanii na Facebooku pojawią się jakieś wątpliwości – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania! Dodatkowo po szkoleniu oferujemy Ci darmowy mini-audyt Facebook Ads!
 • UCZYSZ SIĘ TYLKO OD EKSPERTÓW
  Na co dzień działamy prężnie jako agencja marketingu w internecie. Nasi trenerzy to nie przypadkowe osoby, a specjaliści w swych dziedzinach. Swoją wiedzą opierają na wieloletnim (czasem nawet kilkunastoletnim) doświadczeniu w branży! Jesteśmy agencją z wieloma sukcesami na koncie oraz posiadamy status Google Premier Partner. Masz dzięki temu pewność, że wiedza, którą zdobywasz, nie jest zwykłą teorią, a przetestowaną praktyką.
Miejsce wydarzenia:6 Wydarzeń

Termin
6–8.02.2023
Miejsce
Białystok
Organizator
sprawny.marketing 
Więcej informacji
Termin
23–24.02.2023
Miejsce
Organizator
Marketing Online 
Więcej informacji
Termin
27–28.02.2023
Miejsce
Organizator
Marketing Online 
Więcej informacji
Termin
1–2.03.2023
Miejsce
Poznań
Organizator
sprawny.marketing 
Więcej informacji

Organizujesz wydarzenie?

Skontakuj się z Nami - redakcja@marketingprzykawie.pl

Termin
19–20.04.2023
Miejsce
Warszawa
Organizator
Brave Conferences 
Więcej informacji
Termin
15–29.05.2023
Miejsce
Warszawa
Organizator
sprawny.marketing 
Więcej informacji