SEO Vibes Poland - Marketing przy Kawie

SEO Vibes Poland

Termin

15–18.05.2024

Miejsce

Białka Tatrzańska

Organizator

Whitepress

SEO Vibes Poland

Konferencja SEO Vibes Poland odbędzie się 15-18 maja w Białce Tatrzańskiej. Podczas wydarzenia organizowanego przez WhitePress będzie można zapoznać się z najnowszą wiedzą z zakresu SEO i content marketingu.

W tym roku na konferencji SEO Vibes Poland wystąpi ponad 25 czołowych ekspertów z całego świata. Podczas wykładów, warsztatów i mastermindów zaprezentują oni najświeższe trendy w digital marketingu, które będą przydatne zarówno dla dyrektorów marketingu, właścicieli firm, jak i specjalistów SEO i content marketerów.

Na głównej scenie pojawią się m.in.:

  • Fery Kaszoni, dyrektor zarządzający w Search Intelligence Ltd, entuzjasta wyszukiwarek i doświadczony programista,
  • Liraz Postan, międzynarodowa ekspertka w obszarze SEO i contentu, prelegentka na takich globalnych konferencjach jak Brighton SEO (wystąpi z tematem „Two cents about SEO with Low-budgets”),
  • Mads Singers, specjalista z ponad 10 letnim doświadczeniem w firmach Fortune500 takich jak Xerox i IBM (przedstawi prelekcję „Niching down the right way – where most SEO’s go wrong?”),
  • Christopher Hofman Laursen, head of SEO w agencji InboundCPH, duńskiej agencji marketingu internetowego z Kopenhagi (zaprezentuje temat „How to unlock user insights with Customer Journey Mapping on Google”),
  • Kamila Cichocka, CMO Microsoft w regionie Europy Środkowej, współpracowała z globalnymi markami, tworząc innowacyjne podejścia do wprowadzania produktów na rynek oraz kampanie marketingowe.

Nie zabraknie również prelekcji związanych z tematem sztucznej inteligencji , który od ponad dwóch lat jest numerem 1 w branży SEO i content marketingowej. O wykorzystaniu AI oraz jej wpływie na pracę ekspertów SEO opowiedzą m.in.:

  • Stacey MacNaught (prelekcja: „Beyond Article Writing: AI in Your Link Building Efforts”),
  • Heather Physioc (wystąpienie “The Trust Horizon: Credibility is the Next Big Battleground in AI-Influenced Search”).

Podczas SEO Vibes Poland 2024 odbędą się również mastermindy dotyczące skalowania agencji SEO.

  • Sebastian Suma, co-founder i CEO agencji Sempai, pokaże, jak zarządzać firmą w oparciu o dane.
  • Jarosław Miszczak – CEO Bluerank opowie o tym, jak w stabilny sposób rozwijać biznes agencyjny poprzez budowanie struktur i wprowadzanie procesów. Ekspert podpowie także, jak budować interdyscyplinarne zespoły projektowe w branży digital oraz jak mierzyć efektywność organizacji podczas skalowania.
  • Ewelina Podrez-Siama, założycielka grupy agencji Fox Strategy, zdradzi tajniki budowania zespołu otwartego na rozwój i zmianę, a także pokaże, jak stopniowo oddawać odpowiedzialność członkom zespołu.

– Program SEO Vibes Poland 2024 został zaprojektowany w taki sposób, by po zakończeniu konferencji każdy uczestnik wrócił do pracy z listą konkretnych rzeczy do wdrożenia. Skupiliśmy się na praktycznych zagadnieniach, które realnie zwiększą efektywność działań i przełożą się na rozwój firm. Dlatego oprócz case studies omawianych podczas prelekcji na naszych gości czekać będą dodatkowe warsztaty i mastermindy prowadzone m.in. przez Koray’a Tuğberk Gübüra, CEO & Founder Holistic SEO & Digital czy Damiana Sałkowskiego, CEO Senuto – dodaje Anna Halama-Flisowska, marketing team leader, WhitePress.

Udział w SEO Vibes Poland to także możliwość nawet 4-dniowego wypoczynku w samym sercu Podhala, u podnóża polskich Tatr. Pakiety Platinum VIP i Gold obejmują noclegi w hotelu Bania wraz z lunchem i kolacją, wstęp do hotelowej części
SPA&Wellness oraz nielimitowany wstęp do Term Bania w czasie pobytu. Zagraniczni uczestnicy konferencji będą mogli skorzystać ze specjalnie zorganizowanych transferów z lotniska w atrakcyjnej cenie.

Osoby, które planują skupić się wyłącznie na edukacji, mogą wybrać bilet Edu bez opcji noclegu, upoważniający do udziału w 12 prelekcjach międzynarodowych ekspertów na Main Stage oraz mastermindach, warsztatach i prelekcjach na BLUE Stage. Każdy pakiet obejmuje ponadto poczęstunek podczas przerw oraz welcome pack dla uczestników konferencji.

Konferencja SEO Vibes Poland 2024 posiada akredytację DIMAQ – międzynarodowego standardu kwalifikacji w obszarze digital marketingu. Za udział w wydarzeniu posiadacze certyfikatu DIMAQ otrzymają 20 punktów recertyfikacyjnych.

Szczegółowy harmonogram SEO Vibes Poland 2024 oraz bilety na wydarzenie są dostępne na stronie WhitePress.

Miejsce wydarzenia:

Hotel Bania
Środkowa 181
34-405 Białka Tatrzańska

13 Wydarzenia

Termin
29.05.2024
Miejsce
Kraków
Organizator
Deva Group 
Więcej informacji
Termin
10.06.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
Marketing Online 
Więcej informacji
Termin
10–14.06.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
sprawny.marketing 
Więcej informacji

Organizujesz wydarzenie?

Skontakuj się z Nami - redakcja@marketingprzykawie.pl

Termin
11.06.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
sprawny.marketing i Customer Experience Manager 
Więcej informacji
Termin
12–13.06.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
Marketing Online 
Więcej informacji
Termin
20–21.06.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
Marketing Online 
Więcej informacji
Termin
4–5.09.2024
Miejsce
Kraków
Organizator
Fundacja Pro NGO 
Więcej informacji
Termin
19–20.09.2024
Miejsce
Rzeszów
Organizator
Newsline  
Więcej informacji
Termin
26.09.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
Fabryka Magika 
Więcej informacji
Termin
27.09.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
vSprint 
Więcej informacji