Golden Marketing Conference

Termin

7–8.09.2021

Miejsce

Poznań

Organizator

Grupa MTP

7-8 września po raz dziewiąty odbędzie się stacjonarna edycja Golden Marketing Conference. Będzie to jedna z pierwszych okazji do spotkania się przedstawicieli branży marketingowej twarzą w twarz.

Golden Marketing Conference to dwudniowe wydarzenie skierowane do top managementu – członków zarządu, dyrektorów marketingu, osób decyzyjnych w zakresie strategii rozwoju marki, specjalistów ds. public relations oraz osób prowadzących lub zarządzających firmami w Polsce. Organizator konferencji – Grupa MTP – ma jasno wyznaczony cel: przekazać jak najwięcej merytorycznej treści, informacji o trendach i przygotować rynek marketingowy na nadchodzące zmiany.

W ostatnich miesiącach jesteśmy świadkami ogromnych transformacji marketingowych, przyspieszonej digitalizacji usług oraz wzrostu zainteresowania prowadzeniem działalności w internecie. Właśnie te zagadnienia będą głównym nurtem przewodnim zbliżającego się spotkania marketingowców z całej Polski.

Zaproszeni eksperci przedstawią trendy i nieszablonowe rozwiązania, które uczestnicy wydarzenia będą mogli zastosować w swojej pracy. Program najnowszej edycji konferencji będzie w szczególności poświęcony e-biznesowi – począwszy od wyboru platformy e-commerce, przez UX i on-site marketing, po kampanie promujące sprzedaż i strategie ją zwiększające.

W agendzie wydarzenia nie zabraknie tematów związanych z analityką działań internetowych, poruszone zostaną także kwestie zastosowania social mediów, a także budowania contentu czy video marketingu.

Udział w wydarzeniu będzie można wziąć w dwóch formach, stacjonarnie w Poznaniu oraz online w formule PPV, a dokonanie zakupu biletu umożliwia strona internetowa goldenmarketing.pl/poznan.

Marketing przy Kawie jest patronem medialnym wydarzenia.

Miejsce wydarzenia:


Głogowska 14
60-734 Poznań

5 Wydarzeń

Termin
29–30.09.2021
Miejsce
Organizator
Marketing Online 
Więcej informacji
Termin
30.09.2021
Miejsce
Warszawa
Organizator
Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego 
Więcej informacji
Termin
1.10.2021
Miejsce
Organizator
Marketing Online 
Więcej informacji
Termin
14.10.2021
Miejsce
Organizator
VFP Communications LTD 
Więcej informacji

Organizujesz wydarzenie?

Skontakuj się z Nami - redakcja@marketingprzykawie.pl

Termin
21–22.10.2021
Miejsce
Organizator
PTBRiO / OFBOR 
Więcej informacji