Element Talks – „Portfolio is dead” - Marketing przy Kawie

Element Talks – „Portfolio is dead”

Termin

8–9.06.2019

Miejsce

Warszawa

Organizator

Element Talks

Element Talks to największa konferencja dla projektantów graficznych w Polsce poruszająca praktyczne aspekty pracy w branży kreatywnej. ​Szósta edycja wydarzenia odbędzie się 8 i 9 czerwca i tym razem będzie częścią​ ​European Design Festival 2019​, który na kilka dni zamieni Warszawę w europejską stolicę projektowania graficznego.

Jak co roku organizatorzy spodziewają się ponad 2000 kreatywnych z całej Europy.

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest „Portfolio is dead”. Organizatorzy chcą zastanowić się nad tym, czy portfolio jest nadal wizytówką projektanta. A może w dzisiejszych czasach ważniejsze są inne umiejętności i kompetencje? Jeśli tak, to jakie? W jaki sposób powinniśmy się rozwijać jako projektanci i jakich zmian możemy się spodziewać w najbliższych latach w naszej branży? Jakie nowe technologie mamy do dyspozycji?

Wykłady zahaczą również o temat psychicznego komfortu i problemów związanych z pracą w branży kreatywnej.

Uczestników Element Talks czekają 2 dni wykładów i warsztatów z ekspertami z całego świata oraz szereg dodatkowych atrakcji.

Podczas konferencji będzie można wysłuchać niemal 30 prelegentów. Wystąpią m.in.:

 • Michael Bierut​ – jeden z najsłynniejszych projektantów graficznych na świecie. Wspólnik w Pentagram Studio w Nowym Jorku, autor bestsellerowych książek w dziedzinie designu.
 • Daniel Mizieliński​ – autor gier i książek dla dzieci, które są w domach milionów ludzi na całym świecie.
 • Mr Bingo​ ​– ilustrator, raper, performer. Znany między innymi z projektu Hate Mail, w którym ludzie płacili mu, aby wysyłał im pocztówki z obraźliwymi rysunkami czy z akcji crowdfundingowej, którą promował rapowy utwór jego autorstwa.
 • Peter Bilak​ – typograf, projektant graficzny, założyciel domu typograficznego Typotheque i nowatorskiej platformy z fontami Fontstand.
 • Joanna Skorupska​ – założycielka radicalzz.studio. Future Strategist & Designer z holistycznym podejściem do projektowania usług i produktów skupionych na końcowym użytkowniku.
 • Blürb​ – krakowskie studio brandingowe.
 • Ran Segall – projektant UX i UI z Izraela, który współpracuje z wieloma startupami.
 • Paweł Ruszlewski​ – opowie o romansie projektowania graficznego z VR i AR.
 • Wioletta i Marek Gajowi​ – psychoterapeuci psychoanalityczni, opowiedzą o tym jak nasza nieświadomość wpływa na kreatywność.
 • Mateusz Machalski​ – typograf i podróżnik, człowiek rakieta realizujący 1000 rzeczy na raz.

W tym roku uczestnicy będą mieli do wyboru dwie ścieżki.

 • Na ​Scenie Głównej​ prelegenci będą mówić o swoich osobistych doświadczeniach, umiejętnościach miękkich, inspiracjach, odkryciach i obserwacjach.
 • Na ​Scenie Eksperckiej​ skupią się na bardziej precyzyjnych zagadnieniach dotyczących technologii, sposobu pracy i narzędziach.

Każdy posiadacz biletu będzie mógł skorzystać z warsztatów, odbywających się w czasie konferencji. Różnorodna tematyka będzie będzie obejmowała m.in.: finanse freelancera, zarządzanie sobą w czasie, czy budowanie skutecznego komunikatu dla marki. Uczestnicy będą mieli też okazję stworzyć własnoręcznie notatniki razem z Fajnymi Chłopakami.

Jak co roku organizatorzy zapraszają też na stoiska partnerów i lokalnych projektantów, którzy oferują swoje prace: plakaty, biżuterię, ceramikę, czy ubrania. Z kolei w strefie Element Eats będą czekały na Was foodtrucki z różnymi opcjami: mięsne, wege i bezglutenowe.

Jeśli chcesz zostać prelegentem tegorocznej edycji Element Talks lub poprowadzić warsztaty, koniecznie zgłoś się do Call for Papers. ​Nabór trwa do 15 kwietnia​, a wszelkie szczegóły znajdziesz tutaj:​ ​elementtalks.com/pl/edfestival/c4p/.

W tym roku konferencja jest częścią wyjątkowego wydarzenia, jakim jest European Design Festival. Odbywa się on co roku w innym miejscu w Europie, przyciągając najlepszych projektantów graficznych z naszego kontynentu. Dzięki zaangażowaniu całego środowiska projektantów i ogromnemu wsparciu Miasta Stołecznego Warszawa, możemy to wyjątkowe wydarzenie gościć w naszej stolicy. Konferencja Element Talks jest jedną z jego wielu składowych.

Więcej szczegółów na stronie konferencji Element Talks.

Organizatorami wydarzenia są Element Talks i​ Miasto Stołeczne Warszawa. Marketing przy Kawie jest patronem medialnym wydarzenia.

Miejsce wydarzenia:


ul. Mińska 65
Warszawa

12 Wydarzenia

Termin
10.06.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
Marketing Online 
Więcej informacji
Termin
10–14.06.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
sprawny.marketing 
Więcej informacji
Termin
11.06.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
sprawny.marketing i Customer Experience Manager 
Więcej informacji

Organizujesz wydarzenie?

Skontakuj się z Nami - redakcja@marketingprzykawie.pl

Termin
12–13.06.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
Marketing Online 
Więcej informacji
Termin
20–21.06.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
Marketing Online 
Więcej informacji
Termin
4–5.09.2024
Miejsce
Kraków
Organizator
Fundacja Pro NGO 
Więcej informacji
Termin
19–20.09.2024
Miejsce
Rzeszów
Organizator
Newsline  
Więcej informacji
Termin
26.09.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
Fabryka Magika 
Więcej informacji
Termin
27.09.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
vSprint 
Więcej informacji