WSE zachęca do inwestycji w siebie i oferuje nowe kierunki studiów podyplomowych
  • 0
  • 1
18.09.2013 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

WSE zachęca do inwestycji w siebie i oferuje nowe kierunki studiów podyplomowych

Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie rozpoczyna rekrutację na studia podyplomowe. Wśród kierunków proponowanych przez uczelnię są m.in. nowy PR czy grafika reklamowa i prasowa oraz zupełnie nowe w ofercie: profesjonalne NGO – zarządzanie i marketing w organizacjach non-profit, menedżer kultury i sektora kreatywnego oraz marketing sportu.
(Informacja promocyjna)

W związku ze zmianami, jakie zachodzą na rynku pracy, zmieniają się też wymagania pracodawców. Konieczność ciągłego dokształcania się jest oczywista.

Studia podyplomowe są rozwiązaniem, które pozwala podnieść swoją wartość na rynku pracy i daje szansę na dalszy rozwój. To także skuteczny sposób na przekwalifikowanie się. Nabywając nowe, często deficytowe umiejętności i wiedzę, absolwenci stają się cennymi nabytkami dla pracodawców.

Osobom, których dotychczasowe wykształcenie nie spełnia wymagań danego stanowiska, studia podyplomowe umożliwiają dokształcenie się i w konsekwencji osiąganie lepszych zarobków.

Dla chcących awansować są szansą na zdobycie przewagi konkurencyjnej, a wypalonym zawodowo dają możliwość zmiany zawodu czy branży, odświeżenia wiedzy i wprowadzenia kariery zawodowej na nowe tory.

Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera umożliwia połączenie specjalistycznej wiedzy z cennymi umiejętnościami. Atutem studiów jest ich praktyczność – większość zajęć jest ukierunkowana na kreatywne ćwiczenia oraz analizę case studies.

Zajęcia prowadzone są pod okiem doświadczonych praktyków i wykorzystują nowoczesne metody, takie jak e-learning, platforma Moodle czy gry strategiczne.

Kandydaci mogą wybrać spośród kierunków marketingowych o ugruntowanej pozycji, jak nowe public relations czy grafika reklamowa i prasowa, a także spośród nowości, którymi są m.in. kierunki: profesjonalne NGO – zarządzanie i marketing w organizacjach non-profit, menedżer kultury i sektora kreatywnego oraz marketing sportu – sport w marketingu.

Więcej informacji o studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera można znaleźć na stronie internetowej www.wse.krakow.pl.
(Informacja promocyjna)

17 września 2013