Pierwszy butik Jacadi Paris w Polsce
  • 0
  • 1
29.11.2012

Pierwszy butik Jacadi Paris w Polsce

Jacadi Paris, marka mody dziecięcej, otworzyła swój pierwszy butik w Polsce. Firma działa na całym świecie od 1976 r. w takich miastach jak Nowy Jork, Barcelona, Petersburg czy Pekin. 24 listopada nowy sklep pojawił się w krakowskiej Galerii Kazimierz.

Jacadi Paris ubiera dzieci do dwunastego roku życia. Przywiązuje szczególną uwagę do detali, haftu i materiałów. Marka czerpie z tradycyjnego ubioru francuskiego i dostosowuje go do odpowiedniej pory roku. Chce łączyć w kolekcjach tradycję i współczesność.

Marka realizuje także misję ID Group, angażując się w akcje humanitarne na rzecz przestrzegania praw dzieci na całym świecie i poprawy ich dobrobytu, m.in. Act for Kids.

fot. Przemysław Kuciński

Po otwarciu pierwszego butiku w Polsce, franczyzobiorca marki Jacadi Paris przystąpił do współpracy z krakowską agencją 9.90 Public Relations.

Agencja 9.90 zajmie się obsługą profilu Jacadi Kraków w serwisie Facebook. Zrealizuje strategię komunikacyjną i kreacją konta. Zajmie się także planowaniem i przeprowadzaniem kampanii reklamowych, akcji promocyjnych i konkursów.

Strategicznym celem współpracy jest budowanie społeczności wokół marki oraz inicjowanie i moderowanie interakcji pomiędzy fanami w Polsce.

  • 1

29 listopada 2012

Reklama
Reklama