Już 8 sierpnia webinar „Sztuka rozwiązywania problemów, czyli jak możemy budować lepsze jutro”
  • 0
  • 0
29.07.2019

Już 8 sierpnia webinar „Sztuka rozwiązywania problemów, czyli jak możemy budować lepsze jutro”

Jak zostać „Architektem Innowacji” i budować lepsze jutro? Na to pytanie będzie można znaleźć odpowiedź 8 sierpnia podczas webinaru przygotowanego przez Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego. Spotkanie będzie też okazją do zadania pytań ekspertowi.

Czym jest, a czym nie jest innowacja? Jakich kompetencji potrzeba, aby być skutecznym w budowaniu innowacji? Tego również będzie można dowiedzieć się podczas webinaru „Sztuka rozwiązywania problemów, czyli jak możemy budować lepsze jutro”.

Webinar przeznaczony jest dla każdego, kto:

  • chce dowiedzieć się, czym jest innowacja,
  • chce zawodowo budować innowacje w różnych branżach,
  • chce nauczyć się, jak można monetyzować pomysły.

Organizatorzy zapraszają także wszystkich zainteresowanych studiami podyplomowymi „Architekt Innowacji. Więcej niż budowanie marki” na Uczelni Łazarskiego.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązują jednak zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie architekt-innowacji.webcasty.pl/.

Webinar odbędzie się 8 sierpnia (czwartek) o godzinie 11:00. Poprowadzi go Małgorzata Lisowska, architekt innowacji i kierownik studiów „Architekt Innowacji. Więcej niż budowanie marki”.

Małgorzata Lisowska zajmuje się doradztwem w zakresie budowania innowacji, marek produktów i usług oraz marki osobistej. Prowadzi warsztaty i wykłady. Karierę zawodową rozpoczęła w programie managerskim „Prawdopodobnie najlepsi” w Carlsberg Polska w 2007 r. Przygotowała markę Kasztelan Niepasteryzowane do ogólnopolskiej ekspansji i zarządzała nią. W 2011 r. z sukcesem wprowadziła z powrotem na rynek markę Frugo.

W tym samym roku, jako pierwsza w Polsce, zdefiniowała kompetencje osoby zarządzającej marką. Na ich podstawie stworzyła autorski program studiów podyplomowych „Architekt Marki – uczymy budować silne marki”. W 2014 została wybrana do „Mentoring & Innovation Leadership Program for Polish Women Entrepreneurs” przez organizację Vital Voices Poland.

Od 2007 r. związana z organizacją Toastmasters International, w której dwukrotnie została wyróżniona Leadership Excellence Award. Jest ekspertem procesów Design for Six Sigma, Lean Startup i Design Thinking. Posiada certyfikat Lean Six Sigma Black Belt. Autorka metodyki budowania innowacji „Kaizen & Kaikaku Innovation”. W 2018 r. ukończyła MBA China na Uniwersytecie Jiao Tong w Szanghaju.

29 lipca 2019