Bank Pekao promuje aplikację dla przedsiębiorców
  • 1
  • 1
8.01.2024

Bank Pekao promuje aplikację dla przedsiębiorców

„Aplikacja PeoPay baaardzo firmowa” – to główny przekaz pierwszej kampanii, która przedstawia aplikację PeoPay dla klientów biznesowych. Kampania promuje dodatkowo otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes.

Kampania pokazuje, że mając wiele aplikacji w telefonie, w życiu codziennym i tak zwykle korzystamy tylko z tych, które są intuicyjne i dopasowane do naszych potrzeb oraz oczekiwań. Dotyczy to także przedsiębiorców. Aplikacja PeoPay oferuje rozwiązania ułatwiające prowadzenie biznesu, w tym m.in.:

  • opcję zarządzania kartą firmową,
  • listę dyspozycji i możliwości zakupu produktów bankowych online.

Druga kampania promuje złożenie online wniosku o terminal płatniczy. Bank stawia na wygodę i nowoczesność, a przy okazji informuje o promocjach, dzięki którym klient może nie płacić za dzierżawę terminala nawet przez 2 lata i otrzymać do 2 tys. zł premii.

Kampania uświadamia, że klienci podczas zakupów stacjonarnych coraz częściej korzystają z bezgotówkowych form płatności. Szybkość, wygoda i bezpieczeństwo sprawiają, że mając wybór, chętniej odwiedzają te punkty handlowo-usługowe, w których jest terminal płatniczy.

Kampanie będą prezentowane na branżowych stronach internetowych, w serwisach o szerokim zasięgu, w social mediach i YouTube oraz w radiu internetowym.

  • 1
Bank Pekao promuje aplikację dla przedsiębiorców

Bank Pekao promuje aplikację dla przedsiębiorców

8 stycznia 2024

7 stycznia 2024