Personalia

Agnieszka Wyrzykowska dołącza do Havas Media jako consulting director

W marcu do zespołu Havas Media dołączyła Agnieszka Wyrzykowska, która objęła stanowisko consulting director. Będzie odpowiedzialna za strategię oraz nadzór nad kampaniami klientów, jak również zarządzanie podległymi zespołami.

W Havas Media Agnieszka Wyrzykowska zastąpiła Michała Zawadzkiego i będzie zarządzać podległymi zespołami.  Do jej obowiązków będzie należeć strategia oraz nadzór nad realizacją działań dla klientów: BNP Paribas, Canal+, Kino Polska i Shell. Jej bezpośrednią przełożoną jest Beata Orkwiszewska, business unit managing partnerka.

Nowa consulting director jest związana z branżą mediową od 2011 r. Zdobyła wiedzę i kompetencje z obszaru planowania mediów, client service oraz kompleksowego zarządzania projektami. W trakcie kariery zawodowej miała okazję współpracować z klientami z różnych branż, takimi jak Nutricia, Decathlon, Obi, Telepizza, Oleofarm, Orlen Oil, Austrian Airlines czy Canon.

Do Havas Media przeszła z K+ Group, gdzie pracowała jako group account director. Odpowiadała za budowanie długotrwałych relacji z klientami oraz doradztwo strategiczne i rozwój marek klientów. Wcześniej związana z K2 Precise oraz MediaHub.

  • 1
Agnieszka Wyrzykowska

Agnieszka Wyrzykowska – consulting director w Havas MediaReklama