Witold Siekierzyński: Inspiruje mnie...

...wiele rzeczy. Działania, które są wartościowe nie tylko w obszarze finansowym – w szczególności takie, w które angażują się (zazwyczaj społecznie) pasjonaci. To na przykład Nagroda Literacka im. Janusza A. Zajdla czy też konferencje organizowane przez miłośników literatury fantastycznej. Poza tym wszelkie projekty, które przekraczają obszary i granice branż. Wyzwania, które w powszechnym przekonaniu są niemożliwe do zrealizowania. Praca z ludźmi, którym się chce, którzy spełniają się i rozwijają w swoich zadaniach.

O sobie, swoich pasjach oraz spostrzeżeniach na temat branży opowiada Witold Siekierzyński

Witold Siekierzyński

Kierownik wydziału rozwoju usług dodanych w PTK Centertel. Psycholog ekonomiczny, od dziesięciu lat wykłada PR i prowadzi treningi komunikacyjne. Jako wykładowca współpracuje między innymi z Wydziałem Psychologii UW oraz z SWPS. Pracuje na stanowisku kierowniczym w PTK Centertel (Orange), gdzie odpowiada między innymi za rozwój i wdrażanie innowacyjnych projektów oraz programów – w tym działań CSR związanych z bezpieczeństwem dzieci. W ramach aktywności non profit wspiera działania związane z przyznawaniem Nagrody Literackiej im. Janusza A. Zajdla.

Witold Siekierzyński: Inspiruje mnie...
Marketing przy KawieMarketing przy Kawie

Gdybym od jutra miał rok płatnego urlopu…

Witold SiekierzyńskiWitold Siekierzyński

…wyjechałbym (najchętniej z rodziną) na miesięczny trekking do jakiegoś ciekawego kraju. Resztę czasu poświęciłbym na działania non profit – głównie w ramach projektów związanych z kulturą i edukacją. Warsztaty dla osób organizujących konferencje kulturalne, prace wokół Nagrody im. Zajdla, konferencje Polcon… jest co robić. A może wreszcie napisałbym tę książkę o wystąpieniach, na którą jestem namawiany? Rok „nicnierobienia” to dla mnie za długo.

Zachęcamy do lektury
tego interesującego wywiadu!

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do niego oraz

4915 innych artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja