XVII Konferencja PR w Samorządzie i Administracji Państwowej

Termin

25–27.05.2022

Miejsce

Wałbrzych

Organizator

Grupa PRC

XVII Konferencja PR w Samorządzie i Administracji Państwowej odbędzie się 25–27 maja w Wałbrzychu. Nowe miejsce, nowe zagadnienia, sprawdzone autorytety – tak w skrócie można opisać tegoroczną edycję wydarzenia.

Projekt powraca po dwuletniej przerwie, spowodowanej pandemią COVID-19. W tym roku konferencja odbędzie się w dniach 25-27 maja w Wałbrzychu, którego jednym z głównych sloganów jest hasło: „Miasto do odkrycia”.

Uczestnicy będą zatem odkrywać nie tylko to miejsce, lecz także (i przede wszystkim) rozwiązania, które w PR-owskiej rzeczywistości samorządów są najistotniejsze. Będą o nich mówić praktycy, eksperci, a także autorytety, m.in. prof. Jerzy Bralczyk, Kinga Burzyńska – dziennikarka TVN, Kamil Rodzik – specjalista od employer brandingu, Barbara Krysztofczyk – head od PR & Communications Anny Lewandowskiej czy Kuba Biel – ekspert od kreatywnych kampanii reklamowych.

Prof. Jerzego Bralczyka nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest mistrzem słowa i autorytetem w zakresie językoznawstwa. Spotkanie z nim to uczta w zakresie gramatyki normatywnej, humoru i wykładów przepełnionych różnego rodzaju anegdotami.

Z kolei Barbara Krysztofczyk, prócz nadzorowania działań PR dla Anny Lewandowskiej, ma w swoim dossier treningi medialne z Szymonem Hołownią – w 2020 roku była szefową PR jego sztabu – czy współpracę z Donaldem Tuskiem i Bronisławem Komorowskim.

Kinga Burzyńska znana jest przede wszystkim z programów w TVN, jest też autorką oraz prowadzącą programu „Szkoła filmowa” w TVN Fabuła. Uczestnikom konferencji opowie o tym, jak budować osobisty wizerunek.

Z kolei Kamil Rodzik to człowiek orkiestra, HR-owiec, który wprowadza w urzędach nowoczesne rozwiązania w zakresie funkcjonowania tych instytucji. Na konferencji opowie i pokaże, w jaki sposób budować employer branding w nowoczesnej i otwartej administracji.

Nie zabraknie też sprawdzonych przyjaciół i ekspertów konferencji, których głos – szczególnie w dzisiejszej rzeczywistości – jest ważny i pozwoli stosować skuteczne praktyki w działaniach public relations. Swoją obecność potwierdził Mariusz Sokołowski, były rzecznik prasowy Komendy Głównej Policji, a także Izabela Laskowska, dziś związana z Urzędem Miasta w Warszawie, niegdyś szefowa Wydziału Polityki Informacyjnej w Rządowym Centrum Bezpieczeństwa.

Jedną z najciekawszych form konferencyjnych spotkań są panele i debaty. Nie zabraknie ich także w Wałbrzychu. Tym razem dyskusje będą dotyczyć tego, jak wykorzystać wyróżniki miasta do jego promocji, w jaki sposób reagować na kryzysy małe i duże, a także co powoduje, że miasto będące w głębokim kryzysie może stać się atrakcyjne.

Prócz tego organizatorzy zaplanowali dla uczestników wyjątkowe „perełki” tematyczne. O kreatywnym marketingu na TikToku, a nawet Pornhubie, opowie Jakub Biel. Z kolei Bartosz Dembiński odpowie na pytanie, czy samorządy mogą mieć komunikacyjne „jaja”. Będzie można się dowiedzieć, jak kupić sobie miasto, czyli wypromować się we współpracy z grą Monopoly.

Anna Żabska, prezes Zamku Książ i LOT Aglomeracji Wałbrzyskiej, opowie o problemach i korzyściach płynących ze współpracy międzygminnej w zakresie promocji turystycznej. Czy obecnie muzea nadal mogą być sexy? To będzie się starał udowodnić Sebastian Chachołek.

Niezmiennie konferencji od lat towarzyszy konkurs Kryształy PR. Tak będzie i tym razem. Podczas uroczystej gali zostaną wręczone nagrody wyróżnionym samorządom. Już dziś na stronie www.prwsamorzadzie.pl można zgłaszać projekty w poszczególnych kategoriach konkursowych.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.prwsamorzadzie.pl.

Marketing przy Kawie jest patronem medialnym wydarzenia.

Miejsce wydarzenia:

Stara Kopalnia
Piotra Wysockiego 29
58-304 Wałbrzych

6 Wydarzeń

Termin
6–8.02.2023
Miejsce
Białystok
Organizator
sprawny.marketing 
Więcej informacji
Termin
23–24.02.2023
Miejsce
Organizator
Marketing Online 
Więcej informacji
Termin
27–28.02.2023
Miejsce
Organizator
Marketing Online 
Więcej informacji
Termin
1–2.03.2023
Miejsce
Poznań
Organizator
sprawny.marketing 
Więcej informacji

Organizujesz wydarzenie?

Skontakuj się z Nami - redakcja@marketingprzykawie.pl

Termin
19–20.04.2023
Miejsce
Warszawa
Organizator
Brave Conferences 
Więcej informacji
Termin
15–29.05.2023
Miejsce
Warszawa
Organizator
sprawny.marketing 
Więcej informacji