sprawny.marketing: 28 szkoleń z marketingu w Poznaniu! - Marketing przy Kawie

sprawny.marketing: 28 szkoleń z marketingu w Poznaniu!

Termin

6–15.05.2019

Miejsce

Poznań

Organizator

sprawny.marketing

W maju, pierwszy raz w Poznaniu, odbędzie się ponad tygodniowa edycja szkoleń z marketingu i reklamy w Internecie! W terminie 6-15 maja możesz kompleksowo przeszkolić siebie i swoich pracowników z 28 tematów marketingowych.

Otrzymasz zaawansowaną wiedzę, nie omawiamy tematów pobieżnie, tylko każdemu zagadnieniu poświęcamy kompleksowe, całodzienne szkolenie!

Na jakie szkolenia zapraszamy?

 

Google Ads (prowadzący Tomasz Frontczak oraz Bartosz Berliński)

Na tym szkoleniu nauczysz się, jak skutecznie promować swoją firmę dzięki reklamom w wyszukiwarce Google.

Koszt szkolenia: 770 zł netto

 

Google Ads PRO (prowadzący Tomasz Frontczak)

Podczas szkolenia Tomka wyjdziesz już poza wyszukiwarkę – dowiesz się, jak tworzyć reklamę m.in. na tysiącach stron będących w sieci partnerskiej Google, na YouTube czy na Gmailu.

Koszt szkolenia: 970 zł netto

 

Optimized Content Marketing (prowadzący Cezary Lech, Marianna Krupa)

Twoi klienci nie przywiązują żadnej wagi do Ciebie, Twoich produktów czy usług. Jedyne, o co dbają, to własne potrzeby i zainteresowania. Content Marketing polega na tworzeniu tak przystępnych informacji, aby klienci, interesując się nimi, zwrócili także uwagę na Ciebie i Twoje produkty.

Koszt szkolenia: 970 zł netto

 

SEO: Pozycjonowanie i Link Building (prowadzący Bartosz Berliński)

Jak znaleźć się wysoko w wynikach organicznych Google? Z jakich narzędzi korzystać, żeby nasza strona była wysoko indeksowana przez Google? Samodzielne SEO jest dziś dostępne praktycznie dla każdego marketera – wystarczy być świadomym kilku czynników, znać odpowiednie narzędzia i nic nie stoi na przeszkodzie, by zająć się tym procesem samodzielnie!

Koszt szkolenia: 1270 zł netto

 

Google Analytics (prowadzący Maciej Lewiński)

Kim dokładnie są Twoi klienci? Kto odwiedza Twoją stronę internetową? Ile czasu na niej spędza? Skąd przychodzi? Tego wszystkiego dowiesz się na szkoleniu Macieja Lewińskiego!

Koszt szkolenia: 770 zł netto

 

Google Analytics PRO (prowadzący Maciej Lewiński)

Jak wyciągnąć z danych jak najwięcej informacji? Jak wykorzystać zaawansowane możliwości Google Analytics? Jak wdrożyć Google Tag Managera? Tego dowiesz się na zaawansowanym szkoleniu, prowadzonym przez Macieja.

Koszt szkolenia: 970 zł netto

 

Facebook Marketing & Facebook Ads (prowadzący Szymon Florczak)

Podczas szkolenia przekonasz się, dlaczego Twój biznes MUSI reklamować się na Facebooku. Dowiesz się m.in., jak prowadzić fanpage, by naprawdę angażować swoich fanów. Szymon wskaże jak skutecznie reklamować się na Facebooku by osiągać maksimum korzyści z zainwestowanego budżetu.

Koszt szkolenia: 870 zł netto

 

Facebook Marketing PRO (prowadzący Franciszek Georgiew)

Z Facebooka w Polsce korzysta ponad 16 mln osób. Jeszcze kilka lat temu marketingowcy mogli jedynie marzyć o dotarciu do takiej rzeszy odbiorców ze swoim przekazem reklamowym! Nie znajdziesz portalu, który oferuje bardziej precyzyjne targetowanie! Dzięki relatywnie niskiemu progowi wejścia, jest to świetne narzędzie nie tylko dla wielkich korporacji, ale też dla małych i średnich firm.

Koszt szkolenia: 1170 zł netto

 

Instagram Marketing (prowadząca Justyna Mudło) 

Jak reklamować się na Instagramie? Jak prowadzić komunikację na Instagramie jako marka? Tego dowiesz się podczas odświeżonej formuły szkolenia z naszą nową trenerką, dla której Instagram marketing nie skrywa żadnych tajemnic!

Koszt szkolenia: 870 zł netto

 

LinkedIn Marketing & Slideshare (prowadząca Dagmara Pakulska).

Na szkoleniu dowiesz się jak budować w pełni profesjonalny profil na LinkedIn, jak prowadzić skuteczną komunikację (od codziennych wpisów, blogów po aktywność w grupach branżowych) oraz jak wykorzystać możliwości reklamowe LinkedIn. Poznasz też kilka unikalnych strategii działania (growth hacking), które wpłyną korzystnie na Twoje wyniki.

Koszt szkolenia: 870 zł netto

 

Twitter Marketing: Ads, Periscope i Moments (prowadząca Dagmara Pakulska).

Podczas szkolenia odkryjesz potencjał tego wyjątkowego medium społecznościowych: dowiesz się, w jaki sposób zbudować markę, która zyska przychylność grupy docelowej. Nauczysz się tworzyć wyjątkowy content, który zaangażuje Twoją grupę docelową i sprawi, że o Twojej marce będzie głośno. Zyskasz również wiedzę nt. tego, czego oczekiwać od agencji marketingowych, które będą wspierać Cię w działaniach w tych kanałach.

Koszt szkolenia: 870 zł netto

 

Storytelling + Jak zbudować silną markę + Copywriting (prowadzący Paweł Tkaczyk)

Niezależnie od tego, czy zajmujesz się rozwojem dynamicznie rosnącej firmy rodzinnej, internetowego start-upu, czy też zarządzasz w dużej firmie, wszystkie one potrzebują pomocy w tych samych obszarach: strategii marki, kreowaniu wizerunku, budowaniu silnej pozycji na rynku. Te elementy poznasz na naszym 3-dniowym szkoleniu, a także dowiesz się, dlaczego w dzisiejszych czasach tak ważne jest stworzenie inspirującej opowieści o Twojej marce.

Koszt 3 dniowego szkolenia: 2870 zł netto

 

Messenger Marketing i Boty (prowadzący Cezary Kuik)

Facebook umożliwiając firmom korzystanie z botów, otworzył nowy rozdział w marketingu social mediów. Po co tworzyć kolejną „apkę”, skoro możesz przenieść komunikację z klientami do aplikacji, którą mają (prawie) wszyscy? Na szkoleniu dowiesz się, jak działa Messsenger oraz jak wielkie możliwości daje wykorzystanie botów w komunikacji z użytkownikami aplikacji. Zobaczysz, jak wykorzystać biznesowo naturalną siłę „dzielenia się” na Messengerze, a także nauczysz się tworzenia własnego bota bez potrzeby umiejętności programowania.

Koszt szkolenia: 870 zł netto

 

Skuteczny E-Marketing (prowadzący Mariusz Łodyga)

Głównym tematem szkolenia Skuteczny E-Marketing są sposoby zwiększania poziomu konwersji. Szkolenie Skuteczny E-marketing cechują całościowe podejście do tematu, duża wiedza, oraz umiejętność jej przekazywania przez prowadzącego. Na szkoleniu dowiesz się, m.in. jak zwiększyć rozpoznawalność Twojej marki, zwiększyć obroty oraz ulepszyć model biznesowy.

Koszt szkolenia: 770 zł netto

 

Sprzedaż w internecie: eBay (prowadzący Mateusz Grzywnowicz)

Podczas szkolenia Mateusz wskaże Ci jak dotrzeć do międzynarodowego klienta pochodzącego zarówno z Europy jak i ze Świata. Pokaże Ci w jak prosty sposób praktycznie z dnia na dzień rozpocząć sprzedaż na tym serwisie. eBay to jeden z podstawowych kanałów sprzedaży na globalnym rynku e-commerce.

Koszt szkolenia: 870 zł netto

 

Sprzedaż w internecie: Amazon (prowadzący Mateusz Grzywnowicz)

Na szkoleniu Mateusz pokaże Ci jak Polskie firmy e-commerce mogą z powodzeniem rozwijać swoją sprzedaż na tym potężnym portalu. Nie jest to jednak łatwe i aby zaistnieć na Amazon należy się solidnie przygotować, ponieważ Amazon, poza stymulującymi perspektywami rozwoju, stawia też rygorystyczne wymagania dotyczące jakości oferowanych produktów oraz usług na najwyższym poziomie. Sprzedawcy, którym jeszcze daleko do doskonałości, mogą mieć problem, żeby zawojować ten rynek.

Koszt szkolenia: 870 zł netto

 

Sprzedaż w Internecie: Allegro (prowadzący Paweł Mielczarek)

Podczas szkolenia dowiesz się jak wykorzystać potencjał sprzedażowy Allegro w swoich działaniach. Szkolenie zostało podzielone na cztery sekcje: biznes, inspiracja, wiedza oraz praktyka. Trzy pierwsze części pozwolą uporządkować informacje, rozpoznać najczęściej popełniane błędy i poznać sposoby wyróżnienia się w gąszczu aukcji. Ostatni blok to zbiór sprawdzonych rozwiązań od najlepszych sprzedawców w serwisie. Podsumowaniem zajęć będzie case firmy, pokazujący jakich wyników można się spodziewać realizując wypracowane schematy działania.

Koszt szkolenia: 870 zł netto

 

Copywriting w email marketingu (prowadzący Dariusz Puzyrkiewicz)

Lepiej dopasujesz się do oczekiwań klientów, dzięki czemu zminimalizujesz ryzyko traktowania Twoich wiadomości, jak niechciany spam. Zamiast nachalnej sprzedaży, zaczniesz tworzyć bardzo interesujące wiadomości, które nie odstraszają od zakupu. Koszt szkolenia: 870 zł netto

 

Email & SMS marketing (prowadzący Paweł Cichocki) – NOWOŚĆ!

Podczas szkolenia dowiesz się jak pozyskać odbiorców i zaplanować angażujący scenariusz komunikacji. Poznasz specyfikę kanału EMAIL & SMS oraz elementy, na które trzeba zwracać uwagę podczas ich wdrażania. Nauczysz się tworzyć kreacje email i komunikaty sms. Dowiesz się jak połączyć oba kanały, tak aby generowały dla Ciebie wartościowy ruch.

Koszt szkolenia: 870 zł netto

 

Videomarketing: YouTube, FB i inne serwisy (prowadzący Maciej Wróblewski)

Podczas szkolenia poznasz najważniejsze serwisy video i możliwości, które oferują w działaniach marketingowych. Zdobędziesz także wiedzę z zakresu najbardziej skutecznych metod tworzenia i publikacji treści na YouTube i Facebook, popartą wieloma przykładami i danymi liczbowymi. Dzięki temu skuteczniej poprowadzisz kampanię video.

Koszt szkolenia: 870 zł netto

 

YouTube PRO (prowadzący Maciej Wróblewski)

Szkolenie jest poświęcone stricte serwisowi YouTube. Pozyskasz zaawansowaną wiedzę z zakresu działań marketingowych na tej platformie. Dowiesz się m.in. jak przygotować strategię komunikacji, poznasz tajniki SEO i pozycjonowania na YouTube. Nauczysz się metod reklamowania filmów za pomocą Ads i optymalizacji kampanii. Przenieś swoją komunikację video na wyższy poziom! Jeżeli pracujesz z marketingiem video i chcesz rozwijać w tym kierunku – to szkolenie jest idealne dla Ciebie. Koszt szkolenia: 970 zł netto

 

RODO w marketingu (prowadzący Tomasz Palak)

Dzięki szkoleniu nie doprowadzisz do sytuacji, w której będziesz odstraszać, a nawet zyskasz przewagę marketingową pokazując, że potrafisz dbać o dane osobowe. Podczas szkolenia Tomek nauczy Cię jak bezpiecznie obracać danymi osobowymi oraz wskaże Ci metody zachowania przy żądaniach klientów.

Koszt szkolenia: 870 zł netto

 

Skuteczny E-Commerce (prowadzący Aleksander Waszak)

Szkolenie Skuteczny E-Commerce, czyli jak otworzyć i prowadzić sklep internetowy. W trakcie szkolenia poznasz aspekty dotyczące wprowadzenia do sprzedaży internetowej, tj. wskaźniki, które warto mierzyć w sprzedaży online, jakie oprogramowanie wybrać, wiarygodność nowego sklepu czy też skuteczny proces zakupowy. Opanujesz najważniejsze narzędzia e-commerce. A także nauczysz się tajników marketingu w e-commerce, aby Twój sklep dbał o klienta i o sprzedaż nawet jak śpisz.

Koszt szkolenia: 870 zł netto

 

Strategia Marketingowa (prowadzący Jacek Pogorzelski) Uczestnicy szkolenia poznają praktyczny, czteroetapowy proces projektowania strategii rynkowej, której celem jest metodyczna realizacja założonych celów na danym rynku. Proces ten jest efektem prawie dwudziestu lat doświadczeń w planowaniu strategicznym, które zaowocowało stworzeniem kilkuset strategii. Naucz się na bazie jednego schematu opracować dowolną strategię rynkową!

Koszt szkolenia: 870 zł

 

Kryptowaluty i Technologia Blockchain (prowadzący Jacek Kubiak)

Podczas szkolenia dowiesz się czym są kryptowaluty i technologia blockchain, oraz jak możesz wykorzystać je w swoim biznesie. Poznasz kilka sposobów na stworzenie personalnej lub firmowej kryptowaluty wraz z plusami, minusami i kosztami takiego przedsięwzięcia oraz stworzysz swój pierwszy token!

Koszt szkolenia: 670 zł netto

 

Jak współpracować z influencerami? (prowadzący Wojtek Kardyś) – NOWOŚĆ!

Jeżeli rozpoczynasz dopiero swoją przygodę z Influencerami, Wojtek przeprowadzi Cię przez najważniejsze kwestie dotyczące współprac, negocjacji i trendów w tej dziedzinie.

Jeżeli masz już pewne doświadczenie, to uzupełnisz swoją wiedzę o nowe trendy, case’y i ciekawostki ze świata influencerów. Dowiesz się o stawkach i najnowszych narzędziach do analizy data audience (jakości followersów danych influencerów).

Koszt szkolenia: 870 zł netto

Miejsce wydarzenia:

Concordia Design
ul. Zwierzyniecka 3
Poznań

17 Wydarzeń

Termin
10–14.06.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
sprawny.marketing 
Więcej informacji
Termin
20.06.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
IAB Polska 
Więcej informacji

Organizujesz wydarzenie?

Skontakuj się z Nami - redakcja@marketingprzykawie.pl

Termin
1–31.07.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
Buckinghamshire Marketing Academy 
Więcej informacji
Termin
11–12.07.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
Marketing Online 
Więcej informacji
Termin
15.07.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
Marketing Online 
Więcej informacji
Termin
18–19.07.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
Marketing Online 
Więcej informacji
Termin
25–26.07.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
Marketing Online 
Więcej informacji
Termin
4–5.09.2024
Miejsce
Kraków
Organizator
Fundacja Pro NGO 
Więcej informacji
Termin
19–20.09.2024
Miejsce
Rzeszów
Organizator
Newsline  
Więcej informacji
Termin
25–26.09.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
Brave Conferences 
Więcej informacji
Termin
26.09.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
Fabryka Magika 
Więcej informacji
Termin
27.09.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
vSprint 
Więcej informacji