SEO & Content Camp 2023

Termin

25–27.05.2023

Miejsce

Zakopane

Organizator

Whitepress

Konferencja SEO Content Camp 2023

Konferencja SEO Content Camp 2023

Jak tworzyć efektywne strategie SEO i content marketingowe w erze digital? Na jakie zmiany specjaliści marketingu i SEO powinni się przygotować w kolejnych latach? Jak skutecznie negocjować z inwestorami? Między innymi o tym dyskutować będą uczestnicy 2. edycji międzynarodowej konferencji SEO & Content Camp, 25-27 maja w Zakopanem.

Wydarzenie organizowane przez WhitePress będzie połączone z 10. urodzinami marki. Wśród 14 prelegentów wystąpią m.in.:

  • Judith Lewis z DeCabbit Consultancy,
  • Koray Tuğberk GÜBÜR z Holistic SEO & Digital,
  • Maciej Gałecki z Bluerank.

Spotkanie podzielone będzie na dwa bloki tematyczne. Pierwszy z nich poruszy kwestie rozwijania biznesu w branży digital marketingu, drugi poświęcony będzie skutecznym działaniom content marketingowych i SEO. Tak w skrócie zapowiada się tegoroczna edycja SEO & Content Camp – na którą bilety są już dostępne na stronie WhitePress.

Podczas konferencji organizowanej przez WhitePress poruszane będą m.in. kwestie: zaawansowanych algorytmów i AI w SEO, przyszłości content marketingu, prowadzenia działań SEO na skalę międzynarodową, technicznych aspektów SEO. Oczywiście nie zabraknie też licznych branżowych case study.

Podczas konferencji odbędą się wystąpienia cenionych ekspertów w dziedzinie SEO i content marketingu z Polski i zagranicy. Dodatkowo wszystkie wykłady będą tłumaczone symultanicznie. Po każdym spotkaniu odbędą się Q&A z prelegentami. Do ich grona zalicza się m.in. Judith Lewis, założycielka DeCabbit Consultancy, która od blisko 30 lat zajmuje się marketingiem w wyszukiwarkach i Internecie. To znana i ceniona trenerka, uznawana za jedną z najbardziej wpływowych osób na brytyjskim rynku digitalowym.

Na scenie wystąpi także Kyle Roof, właściciel agencji High Voltage SEO, z lokalizacjami w Melbourne, Berlinie, Kingston i Phoenix, prelegent w zakresie SEO i testów SEO na konferencjach międzynarodowych. Jest współtwórcą PageOptimizer Pro, narzędzia do analizy czynników algorytmicznych, z którego korzystają specjaliści SEO na całym świecie. Kyle jest także współzałożycielem Internet Marketing Gold (IMG) społeczności internetowej, zajmującej się naukowym podejściem do SEO (ponad 3000 członków). Jego technikami i odkryciami interesuje się branża i liderzy biznesu z wielu krajów – dodaje Anna Halama, marketing team leader, WhitePress.

Tak jak w poprzednim roku, WhitePress przygotował dla uczestników kilka pakietów do wyboru:

  • Bilet Edu daje możliwość wzięcia udziału w 10 prelekcjach TOP ekspertów oraz networkingu.
  • Pakiet Standard zapewnia dodatkowo udział w after party, nocleg w luksusowym Hotelu Nosalowy Dwór Resort & SPA****, lokalne śniadanie następnego dnia oraz dostęp do komfortowej strefy SPA & Wellness.
  • Najbardziej bogaty bilet VIP to aż 3 dni edukacji i zabawy, 2 noclegi, dostęp do 14 prelekcji światowej klasy profesjonalistów, before i after party, atrakcje specjalne oraz dużo więcej możliwości do wymiany doświadczeń i integracji z osobami z branży m.in. w trakcie panelu dyskusyjnego.

Wszystkie pakiety i harmonogram wydarzenia dostępne są na stronie organizatora: whitepress.pl/seo-content-camp

WarmUp – to rozgrzewka przed konferencją SEO & Content Camp 2023 i 10. urodzinami WhitePress. Czołowi polscy prelegenci zawitają kolejno do: Wrocławia, Warszawy i Poznania. Podczas spotkań odbędą się m.in. 4 prelekcje i networking. Ponadto uczestnicy zyskają też niepowtarzalną szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród, w tym biletów na SEO & Content Camp 2023.

Przygotowaliśmy te 3 spotkania przede wszystkim z myślą o osobach, które pracują w digitalu, zajmują się content marketingiem lub SEO. Chcieliśmy stworzyć formułę, która będzie idealnym wstępem do konferencji SEO & Content Camp 2023. To również kolejna okazja do wymiany doświadczeń, networkingu i integracji. Pierwszy WarmUp startuje już 24 lutego we Wrocławiu. Prelegentami podczas tej rozgrzewki będą: Ewelina Podrez-Siama – CEO w Fox Strategy, Mateusz Buczkowski – Marketing Manager w Green Parrot, Paweł Konopiński – ekspert SEO w Grupie TENSE oraz Tomasz Biegun – Head of Content marketing & SEO w WhitePress. Uczestnicy będą mogli poznać praktyczne case study, posłuchać o SEO wspomaganym Google Discover oraz bardzo na topie – o pozycjonowaniu rolek, shortsów i Tik-toków. Następnie w Warszawie spotkamy się 24 marca, a trzeci i ostatni WarmUp odbędzie się w Poznaniu 21 kwietnia, miesiąc przed konferencją – mówi Anna Halama.

Miejsce wydarzenia:

Nosalowy Dwór Resort & SPA
Droga Oswalda Balzera 21D
34-500 Zakopane

11 Wydarzeń

Termin
22.03.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
Deva Group 
Więcej informacji

Organizujesz wydarzenie?

Skontakuj się z Nami - redakcja@marketingprzykawie.pl

Termin
28.03.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
Goldkey  
Więcej informacji
Termin
16–18.04.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
sprawny.marketing 
Więcej informacji
Termin
17–18.04.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
Brave Conferences 
Więcej informacji
Termin
10–14.06.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
sprawny.marketing 
Więcej informacji
Termin
11.06.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
sprawny.marketing i Customer Experience Manager 
Więcej informacji