Kongres Marki Małopolska – Made in Małopolska

Termin

10–11.10.2018

Miejsce

Krynica-Zdrój

Organizator

Małopolska

Silna marka regionu jest gwarantem przyciągania turystów i inwestorów, a także czynnikiem spajającym dla mieszkańców, który buduje ich poczucie identyfikacji z regionem. Jednocześnie jest wsparciem dla rozwoju i elementem wyróżniającym. Stąd, konsekwentnie od kilku lat, Województwo Małopolskie podejmuje liczne działania kreujące markę Małopolska. Jednym z nich jest organizowany już po raz drugi Kongres Marki Małopolska.

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w dniach 10-11 października 2018 r. w Krynicy Zdroju. Kongres, którego tematem przewodnim będzie Made in Małopolska będzie okazją do zaprezentowania pierwszych efektów współpracy w ramach projektu. To forum wymiany doświadczeń w zakresie marketingu miejsc, które jest impulsem do podejmowania współpracy w obszarze promocji regionu oraz marek lokalnych.

Dzięki udziałowi w wydarzeniu uczestnicy poznają korzyści płynące ze współpracy, które przekładają się na lokalne zmiany, ale również scalają potencjał regionu i prezentują go na zewnątrz wzbudzając żywe zainteresowanie. Kongres będzie również okazją do poszerzenia wiedzy na temat szeroko pojętego marketingu terytorialnego, nowoczesnych narzędzi komunikacji marketingowej. Tegoroczny Kongres Marki Małopolska będzie też świetną okazją do wymiany opinii i spostrzeżeń dotyczących współpracy na rzecz rozwoju marki regionu.

Kongres skierowany jest do włodarzy gmin, miast i powiatów, pracowników jednostek samorządu terytorialnego, instytucji zaangażowanych w System Koordynacji Marki Małopolska, którzy zajmują się promocją, marketingiem i zagadnieniami public relations, partnerów i potencjalnych partnerów projektu Made in Małopolska oraz instytucji i firm realizujących działania kreujące markę Małopolska.

W Krynicy rozstrzygnięty zostanie również Konkurs pn. „Bez (prze)targu” skierowany do jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji zaangażowanych w System Koordynacji Marki Małopolska. Wyróżnione zostaną najlepsze i niestandardowe praktyki budujące markę miejsca opartą na wartościach.

Marketing przy Kawie jest patronem medialnym Kongresu Marki Małopolska – Made in Małopolska.

Miejsce wydarzenia:

Pijalnia Główna
al. Leona Nowotarskiego 3
33-380 Krynica-Zdrój

5 Wydarzeń

Termin
7–8.03.2019
Miejsce
Kraków
Organizator
Mobile Trends 
Więcej informacji
Termin
21.03.2019
Miejsce
Gdańsk
Organizator
Gdański Inkubator Przedsiębiorczości 
Więcej informacji
AdvertisementAdvertisement
Termin
4.04.2019
Miejsce
Warszawa
Organizator
PTBRiO (ORA&Funksters) 
Więcej informacji
Termin
10–11.04.2019
Miejsce
Warszawa
Organizator
FreshMail 
Więcej informacji

Organizujesz wydarzenie?

Skontakuj się z Nami - redakcja@marketingprzykawie.pl

Termin
25–26.04.2019
Miejsce
Rzeszów
Organizator
Newsline 
Więcej informacji