InternetBeta 2017

Termin

13–15.09.2017

Miejsce

Tyczyn

Organizator

WSIiZ w Rzeszowie

Konferencja InternetBeta to – w opinii większości uczestników dotychczasowych edycji – najlepsza impreza tego typu w Polsce. To miejsce spotkania specjalistów i pasjonatów związanych z Internetem i nowymi technologiami.

Co roku gości przedstawicieli najważniejszych agencji reklamowych, digitalowych, inwestorów, startupowców rozwijających innowacyjne projekty, managerów i właścicieli zarządzających największymi serwisami i sklepami internetowymi, osoby odpowiedzialne za marketing i innowacje pracujących dla największych marek oraz tych niszowych, socjologów, psychologów, przedstawicieli samorządów i organizacji pozarządowych.

InternetBeta to minimum 50 inspirujących i zróżnicowanych prezentacji

Organizatorzy nie narzucają tematu przewodniego kolejnych edycji wydarzenia. Z licznych zgłoszeń wybierane są te, które zainspirują uczestników i pokażą różnorodność wykorzystania nowych technologii. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i wyjedzie z głową pełną nowych pomysłów i rozwiązań.

Różnorodność i wszechstronność to jedne z określeń, które idealnie pasują do charakteru tej konferencji. Wśród prelegentów co roku są najważniejsze osoby związane z Internetem w Polsce.

InternetBeta to niepowtarzalny klimat i miejsce

9 lat temu mało kto wierzył, że uda się zorganizować dużą imprezę w Rzeszowie. Okazało się jednak, że to lokalizacja jest bardzo mocnym punktów imprezy. Tutaj każdy przyjeżdża, żeby być, uczestniczyć w konferencji. Nie ucieka pomiędzy prelekcjami na spotkanie biznesowe, jak to się dzieje w trakcie wydarzeń organizowanych w Warszawie czy Krakowie. Od 6 lat konferencja odbywa się w przepięknie położonym kampusie rzeszowskiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej. Nowoczesna infrastruktura usytuowana pośród wzgórz Pogórza Dynowskiego pozwala odetchnąć i cieszyć się czasem wspólnie z innymi uczestnikami.

InternetBeta to 3 dni efektywnego networkingu

Co roku przygotowywane są liczne atrakcje, sprzyjające integracji uczestników, zapewniając niezapomniany klimat i atmosferę. Tańce z ogniami, turniej w żywe piłkarzyki, sumo, rodeo, imprezy taneczne, park linowy to tylko niektóre z nich. Niektórzy twierdzą, że Beta to również mały festiwal muzyczny, bo w czasie dotychczasowych edycji występowali na scenie m.in. Novika, Skubas, Kamp, Fair Weather Friends, Future Folk czy Rysy.

Marketing przy Kawie jest patronem medialnym wydarzenia.

Miejsce wydarzenia:

Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ
Kielnarowa 386A
36-020 Tyczyn

6 Wydarzeń

Termin
28–29.11.2017
Miejsce
Warszawa
Organizator
Marketing Online 
Więcej informacji
Termin
29.11.2017
Miejsce
Warszawa
Organizator
Marketing Online 
Więcej informacji
Reklama
Termin
30.11 - 1.12.2017
Miejsce
Warszawa
Organizator
Marketing Online 
Więcej informacji
Termin
4.12.2017
Miejsce
Bełchatów
Organizator
Województwo Łódzkie 
Więcej informacji

Organizujesz wydarzenie?

Skontakuj się z Nami - redakcja@marketingprzykawie.pl

Termin
12.12.2017
Miejsce
Kraków
Organizator
FreshMail 
Więcej informacji
Termin
17–18.04.2018
Miejsce
Warszawa
Organizator
Targi w Krakowie 
Więcej informacji