II Kongres Duchowo / Genialnie / Globalnie - Marketing przy Kawie

II Kongres Duchowo / Genialnie / Globalnie

Termin

25–26.01.2018

Miejsce

Kraków

Organizator

Szlachetna Paczka

25 i 26 stycznia w Krakowie, w Centrum Kongresowym ICE odbędzie się II Kongres Duchowo / Genialnie / Globalnie. To wyjątkowe wydarzenie dla indywidualności poszukujących nowatorskich pomysłów na rozwój osobisty i biznesu.

Skierowany jest do szefów firm, przedsiębiorców, pracowników korporacji, a także wszystkich tych, którzy chcą zmienić coś w rutynie życia. To spotkanie dla ludzi, którzy chcą żyć genialnie.

Czytelnicy Marketingu przy Kawie mogą skorzystać ze zniżki 10% na to wydarzenie. Wystarczy, że rejestrując się na stronie www.szlachetnapaczka.pl/kongres/rejestracja i przechodząc kolejne kroki zamówienia, wybiorąpromocję GLOBALNIE i wpiszą tam kod: „KONGRES10”.

W agendzie Kongresu:

 • unikalne inspiracje nietuzinkowych ludzi, którzy zaryzykowali, porzucili ramy korporacyjnego życia i zaczęli realizować swoje pasje, osiągając sukces
 • porywające wystąpienia znanych mówców motywacyjnych, pokazujących jak przekraczać swoje ograniczenia, zmieniać swoje życie i zwiększać skuteczność
 • doświadczenia gwiazd sportu, które pokażą jak osiągać poziom mistrzowski, przekraczając kolejne granice rekordów i… siebie
 • praktyczne wskazówki rekinów biznesu start-upowego, którzy w oparciu o swoje doświadczenia doradzą jak selekcjonować i rozwijać projekty o wysokim potencjale komercyjnym + pitching live + konkurs start-upów z nagrodami o łącznej wartości 500 000 złotych!
 • niestandardowe perspektywy, pokazujące nowe wymiary rzeczywistości w ujęciach m.in. księdza-buntownika, przedstawicieli największych firm technologicznych, wiodących influencerów czy dziennikarzy znanych mediów

Dlaczego warto wziąć udział:

 • wyjątkowa „bomba inspiracji” na otwarcie nowego roku – ten nie musi być jak wszystkie poprzednie!
 • w jednym miejscu grono mistrzów w swoich dziedzinach – ludzi, którzy podjęli odważne decyzje w swoim życiu i pokazują swoimi historiami, że DA SIĘ!
 • zestaw tematów odpowiadających na wyzwania tych, którzy potrzebują dokonać przełomu w tym jak żyją, pracują i tworzą!
 • silny nacisk na przedsiębiorczość, kreatywność i rozwój nowych konceptów biznesowych – tu może narodzić się Twój pomysł, który zmieni rynek!
 • networking, relacje, dyskusja – to spotkanie genialnych ludzi otwartych na dzielenie się i zarażanie dobrą energią oraz pomysłami!

Kto bierze udział w Kongresie:

 • prezesi, przedsiębiorcy i właściciele firm, poszukujący nowych pomysłów na rozwój własny i biznesu
 • top-managerowie i pracownicy firm, poszukujący nowych motywacji, energii, nieoczywistych możliwości rozwoju osobistego oraz impulsu, by wykonać kolejny krok w karierze
 • pracownicy korporacji, poszukujący pomysłów na nowe kierunki realizowania siebie
 • osoby poszukujące nowej drogi w swoim życiu oraz stymulacji do rewolucji w sposobie życia
 • indywidualiści poszukujący niestandardowych doświadczeń, duchowych i biznesowych

Wśród prelegentów

 • Ks. Jacek WIOSNA Stryczek
  Prezes, Stowarzyszenie WIOSNA
  Ksiądz, wizjoner i buntownik, pogromca biedy w Polsce. Walczy, łącząc biednych i bogatych, oraz ucząc wszystkich jak zarabiać więcej. Pomysłodawca m.in. SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Tworzy projekty społeczne i kulturalne, łącząc setki tysięcy Polaków ponad wszelkimi podziałami.
 • Natalia Hatalska
  Założycielka, CEO, infuture hatalska foresight institute
  Jeden z najbardziej wpływowych i uznanych ekspertów w dziedzinie analizy, prognozowania i badania trendów w relacjach na styku rynek-marka-technologia-konsument. Pomysłodawczyni wielu nagradzanych kampanii reklamowych.
 • Joanna Malinowska-Parzydło
  Założycielka Personal Brand Institute, Ekspert ds. marki osobistej, jestesmarka.pl
  Doradca strategiczny, praktyk inspirujący biznes, nietypowy coach i mentor. Prekursorka idei zarządzania kapitałem reputacji w oparciu o koncepcję marki osobistej. Tworzy dedykowane programy zarządzania marką lidera, marką zespołu, marką przywództwa i marką kobiecego przywództwa w firmach.
 • Jaro Bieniecki
  Twórca i prezes Runmageddonu, mówca motywacyjny
  Porzucił stabilną pracę w korporacji i by realizować swoje pasje i stworzył Runmageddon – w tej chwili największą i najmodniejszą inicjatywę w polskim sporcie amatorskim, angażującą m.in. ludzi biznesu.
 • Jakub B. Bączek
  Ekspert motywacji, trener mentalny, wykładowca biznesowy i akademicki
  Pracuje głównie ze znanymi ludźmi ze świata sportu, biznesu, polityki i sztuki – m.in. z polskimi siatkarzami, którzy przy jego wsparciu zdobyli Mistrzostwo Świata w 2014 roku.
 • Daniel Lewczuk
  biznesmen, mówca motywacyjny, sportowiec
  Przebiegł w ciągu roku cztery pustynie (Sahara, Gobi, Atakama i pustynia lodowa na Antarktydzie) jako jedna z kilkudziesięciu osób na świecie. Przykład dla poszukujących unikalnych inspiracji i umiejętnego zachowania work-life balance.
 • Magdalena Fularczyk-Kozłowska
  Najbardziej utytułowana polska wioślarka
  Mistrzyni Olimpijska Rio de Janeiro 2016. Brązowa medalistka IO w Londynie. Mistrzyni Świata, Mistrzyni Europy oraz wielokrotna Mistrzyni Polski. W środowisku sportowym nazywana Wojowniczką.
 • Karolina Pilarczyk
  Mistrzyni Europy w drifcie
  Dla realizowania swojej pasji porzuciła obiecującą karierę w dużej korporacji. Jako menadżer działu IT zamieniła biurko na fotel kierowcy samochodu, który sama zbudowała właściwie od podstaw. Dziś dobywa tytuły mistrzowskie.
 • Angelika Chrapkiewicz-Gądek
  ANGIsteps, Mówca inspiracyjny
  Jako pierwsza osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim zdobyła najwyższy szczyt Polski, Rysy (2499 m n.p.m.) i jako pierwsza osoba na świecie z taką niepełnosprawnością dotarła na wysokość 5200 m n.p.m. Występując, daje innym inspiracje, nadzieję, zachęca do dążenia do niemożliwego, niezależnie od okoliczności.
 • Piotr Marczuk
  Dyrektor Polityki Korporacyjnej, Microsoft Polska
  Koordynuje współpracę z przedstawicielami administracji publicznej, biznesu oraz organizacji pozarządowych. Odpowiada również za wsparcie lokalnych oddziałów Microsoftu w zakresie współpracy z organami administracji w takich krajach jak Ukraina, Estonia, Łotwa, Litwa, Kazachstan, Grecja, Cypr oraz Malta.
 • Jakub Turowski
  Head of Public Policy, Facebook, Poland & Baltics
  Odpowiada za budowę relacji pomiędzy Facebookiem a ustawodawcami, regulatorami, organizacjami pozarządowymi i innymi społecznościami zainteresowanymi szerokim spektrum tematów związanych z Internetem. Międzynarodowe doświadczenie w zakresie gospodarki cyfrowej zdobył m.in., pracując przez 4 lata dla Belgacomu nad agendą cyfrową i regulacjami europejskimi.
 • Krzysztof Śpiewek
  Manager ds. CSR, Allegro; Prezes, Fundacja Allegro All For Planet
  Z Allegro związany od 18 lat. Współtwórca platformy charytatywni.allegro.pl, Aukcje Allegro dla WOŚP oraz pomysłodawca rzeczyodserca.pl. Inicjator współpracy Allegro i Szlachetnej Paczki. Współtworzy kampanię społeczną “Kup misia” z Fundacją TVN oraz „Policzmy się z rakiem!” z Fundacją Ludzie dla Ludzi. Od 2012 roku zarządza Fundacją Allegro All For Planet.

Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na rozwój Szlachetnej Paczki.

Szczegóły kongresu i rejestracja uczestnictwa: www.szlachetnapaczka.pl/kongres

Miejsce wydarzenia:

Centrum Kongresowe ICE Kraków
ul. Marii Konopnickiej 17
30-302 Kraków

13 Wydarzenia

Termin
29.05.2024
Miejsce
Kraków
Organizator
Deva Group 
Więcej informacji
Termin
10.06.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
Marketing Online 
Więcej informacji
Termin
10–14.06.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
sprawny.marketing 
Więcej informacji

Organizujesz wydarzenie?

Skontakuj się z Nami - redakcja@marketingprzykawie.pl

Termin
11.06.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
sprawny.marketing i Customer Experience Manager 
Więcej informacji
Termin
12–13.06.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
Marketing Online 
Więcej informacji
Termin
20–21.06.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
Marketing Online 
Więcej informacji
Termin
4–5.09.2024
Miejsce
Kraków
Organizator
Fundacja Pro NGO 
Więcej informacji
Termin
19–20.09.2024
Miejsce
Rzeszów
Organizator
Newsline  
Więcej informacji
Termin
26.09.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
Fabryka Magika 
Więcej informacji
Termin
27.09.2024
Miejsce
Warszawa
Organizator
vSprint 
Więcej informacji