Forum Promocji Województwa Łódzkiego

Termin

25–26.06.2018

Miejsce

Bełchatów

Organizator

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

W dniach 25–26 czerwca w Słoku koło Bełchatowa odbędzie się XII edycja Forum Promocji Województwa Łódzkiego „Łódzkie Promuje”.

Forum skierowane jest przede wszystkim do przedstawicieli samorządów lokalnych regionu łódzkiego, którzy zajmują się promocją swoich marek lokalnych. Wśród uczestników Forum znajdują się także specjaliści z obszaru marketingu terytorialnego, pracujący w wybranych instytucjach kultury z terenu województwa, środowiskach opiniotwórczych oraz innych instytucjach publicznych województwa łódzkiego.

Wydarzenie to ma na celu pokazanie marki „Łódzkie Promuje” jako połączenia spójnych i dynamicznie prowadzonych działań, których celem jest jak najlepsze zaspokojenie bieżących potrzeb odbiorców. Forum jest swoistą platformą dialogu i dyskusji pomiędzy specjalistami z obszaru marketingu terytorialnego w obszarze metod budowania marki „Łódzkie Promuje”, a także miejscem umożliwiającym wymianę doświadczeń, dotyczących bieżących trendów rynkowych oraz oczekiwań społecznych i biznesowych konsumentów marki.

W czasie dwóch dni Forum – w obecności przedstawicieli działów promocji jednostek samorządu terytorialnego, instytucji publicznych, decydentów oraz uznanych ekspertów z branży marketingu terytorialnego – omawiane będą dobre praktyki oraz tematy związane z procesem budowania marek lokalnych oraz marki regionalnej „Łódzkie Promuje”. Wykład inauguracyjny poprowadzi Krzysztof Ibisz.

Tegoroczna edycja skupi się w głównej mierze na aspektach budowania wizerunku osoby publicznej, wizerunku miejsca oraz wizerunku instytucji publicznej.

Więcej informacji na www.promocja.lodzkie.pl. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc oraz profil wydarzenia, Forum Promocji jest imprezą zamkniętą, w której pierwszeństwo udziału mają samorządowcy z regionu łódzkiego.

Forum organizuje Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, gospodarzem imprezy jest Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień. Marketing przy Kawie jest patronem medialnym wydarzenia.

Miejsce wydarzenia:

Hotel Wodnik
Słok k/Bełchatowa
97-410 Bełchatów

5 Wydarzeń

Termin
22.01.2019
Miejsce
Kraków
Organizator
Abanana, Eura7 
Więcej informacji
Termin
7–8.03.2019
Miejsce
Kraków
Organizator
Mobile Trends 
Więcej informacji
AdvertisementAdvertisement
Termin
21.03.2019
Miejsce
Gdańsk
Organizator
Gdański Inkubator Przedsiębiorczości 
Więcej informacji
Termin
4.04.2019
Miejsce
Warszawa
Organizator
PTBRiO (ORA&Funksters) 
Więcej informacji

Organizujesz wydarzenie?

Skontakuj się z Nami - redakcja@marketingprzykawie.pl

Termin
25–26.04.2019
Miejsce
Rzeszów
Organizator
Newsline 
Więcej informacji