FIRE Real Estate Marketing Forum 2020

Termin

9–10.09.2020

Miejsce

Warszawa

Organizator

Nowy Adres

Statystyczny Polak kupuje mieszkanie zaledwie dwa-trzy razy w życiu (zatem jest to decyzja, której konsekwencje ponosi przez dziesięciolecia). W przypadku nieruchomości komercyjnych – zarówno jeśli chodzi o biura, powierzchnie handlowe czy magazyny – umowy najmu zawierane są najczęściej na pięć lat. Jak skutecznie reklamować produkty obarczone tak długofalowymi konsekwencjami?

Na wybór danej nieruchomości wpływają dziesiątki czynników – poczynając od najbardziej oczywistych, jak lokalizacja i cena, przez wykorzystywane podczas budowy technologie, na subtelnych detalach projektu architektonicznego kończąc.

Jak zatem wyodrębnić USP? Jak mówić o inwestycji do – wchodzących w wiek najbardziej interesujący deweloperów – millenialsów i jeszcze młodszych potencjalnych klientów? Wiele narzędzi i kanałów marketingowych, stosowanych z powodzeniem przy dobrach szybko zbywalnych, w tej branży okazuje się kompletnie nieprzydatnych. Inne – z pozoru anachroniczne – mają się znakomicie.

Do niedawna na rynku brakowało wydarzeń poświęconych tylko i wyłącznie zagadnieniom marketingu nieruchomości. Nic więc dziwnego, że powołany do życia rok temu przez firmę Nowy Adres SA cykl FIRE Real Estate Marketing Forum spotkał się z tak dużym zainteresowaniem rynku.

Tegorocznej, drugiej edycji FIRE przyświeca motto „praktyka, nie teoria”. 9 i 10 września w hotelu Westin Warsaw będzie można dowiedzieć się m.in.:

 • jak napisać dobry brief i jak go czytać, nie dorabiając historii, której w nim nie ma,
 • jak przygotować efektywny media plan dla inwestycji – i jak wyciągnąć potem wnioski z jego realizacji,
 • jak uregulować w umowach niełatwe kwestie praw autorskich i odpowiedzialności za wykorzystanie materiałów marketingowych.

Rada Programowa konferencji – złożona z uznanych ekspertów praktyków marketingu nieruchomości – dużo miejsca przeznaczyła również na newralgiczny dla rynku proces powstawania nowych grup docelowych oraz coraz popularniejszy w tym sektorze community marketing.

Program został zaprojektowany tak, aby chronologicznie odzwierciedlać cały przebieg kampanii marketingowej na rynku nieruchomości – od briefu i identyfikacji targetów, przez dobór narzędzi, aż po obsługę posprzedażową. Prelekcje w ramach FIRE Real Estate Marketing Forum obok specjalistów reklamy nieruchomości wygłoszą również eksperci szeroko rozumianego marketingu i designu.

Podczas wydarzenia będzie można znaleźć także odpowiedzi na pytania:

 • Jak wyodrębniać, klasyfikować i jak docierać do nowych grup docelowych?
 • Jak projektować materiały skierowane do nowych grup docelowych?
 • Co i jak policzyć przy planowaniu strategii promocji, żeby bilans wyszedł na plus?
 • Jak rozliczać budżet social mediów
 • Jak nurt wellbeing zmienia doświadczenia klientów, sposób projektowania, komunikację i działania marketingowe?
 • Jak dzięki najnowszym technologiom VR, AR, interaktywnym multimediom zamienić komunikację z klientem w ekscytującą opowieść?
 • Czy współpraca na linii architekt – marketing to wartość dodana czy strata czasu?
 • Jak marketing może stać się łącznikiem między społecznością a deweloperem?

Pojawią się również prelekcje dotyczące psychologii konsumenta, gdzie poszukamy odpowiedzi na pytanie, kto kupuje nowe mieszkanie, a kto decyduje, czyli do kogo tak naprawdę mówimy w kampanii inwestycji mieszkaniowej. Ponadto będzie można się zapoznać z najnowszymi trendami w marketingu i ich przełożeniu na marketing nieruchomości. Nie zabraknie też tematów prawnoautorskich, wraz z poradami, jak je ująć w umowach.

Więcej informacji oraz pełny program konferencji FIRE 2020 na: www.firemarketing.pl.

Marketing przy Kawie jest patronem medialnym wydarzenia.

Miejsce wydarzenia:

Hotel Westin Warsaw
al. Jana Pawła II 21
00-854 Warszawa

5 Wydarzeń

Termin
3.12.2020
Miejsce
Organizator
Grupa MTP 
Więcej informacji
Termin
10–11.12.2020
Miejsce
Organizator
Marketing Online 
Więcej informacji
Termin
14–16.12.2020
Miejsce
Organizator
Marketing Online 
Więcej informacji

Organizujesz wydarzenie?

Skontakuj się z Nami - redakcja@marketingprzykawie.pl

Termin
17–18.12.2020
Miejsce
Organizator
Marketing Online 
Więcej informacji