Cyber Transformations

Termin

4.04.2019

Miejsce

Warszawa

Organizator

PTBRiO (ORA&Funksters)

Do 24 stycznia można zgłaszać wystąpienia na konferencję Cyber Transformations. Jest to kolejna odsłona cyklu Cyber, organizowanego przez PTBRiO. Tym razem tematem przewodnim wydarzenia ma być transformacja. Sama konferencja odbędzie się 4. kwietnia w Warszawie

Transformacja stała się normą dzisiejszego świata, która dotyka zarówno człowieka, społeczeństwa, jak i biznesu. Polega ona na gwałtownym przejściu do rzeczywistości nowych zasad i nieznanych wcześniej definicji.

Przejście to często realizuje się w tempie wykładniczym, dlatego nie da się go łatwo przewidzieć, stosując liniowe myślenie i prostą ekstrapolację teraźniejszych trendów. Umiejętność okiełznania transformacji staje się kluczową kompetencją. Aby utrzymać się w miejscu, trzeba biec ile sił.

Po pierwsze, transformacji ulega człowiek – na nowo definiując swoje miejsce w cyfrowym świecie. Inaczej konsumujemy treści, inaczej wchodzimy w interakcje z innymi ludźmi, inaczej myślimy, inaczej kupujemy.

Transformacji ulega również struktura społeczna, nieprzygotowana na wyzwania masowej robotyzacji i sztucznej inteligencji. Transformacji ulegają przedsiębiorstwa, dostosowując modele biznesowe do możliwości i zagrożeń technologicznej rewolucji. Powstające w garażach start-upy potrafią w krótkim czasie kompletnie zmienić reguły gry panujące w stabilnych od dziesięcioleci branżach i zmieść z powierzchni ziemi do niedawna świetnie prosperujące firmy.

Transformuje się także branża badawcza, która na nowo określa swoją rolę w rzeczywistości nadmiaru danych.

O tych wszystkich tematach będzie można podyskutować podczas dziewiątej edycji konferencji Cyber, tym razem zatytułowanej CyberTransformation.

Prelegenci zainteresowani wystąpieniem mają czas do 24 stycznia. W tym celu należy je zgłosić na stronie https://www.ptbrio.pl/cyber/.

Konferencja Cyber odbędzie się 4 kwietnia w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20, 00-390 Warszawa.

Konferencje z cyklu Cyber to największe w Polsce spotkania specjalistów od postaw i zachowań konsumenckich ze specjalistami od technologii otaczającej człowieka. Tegoroczna konferencja jest dziewiątą edycją cyklu konferencji Cyber (CyberResearch, CyberRE, Cyber, CyberHuman) organizowanego nieprzerwanie od 2011 r.

Jest to obecnie najważniejsza w Polsce przestrzeń dyskusji o styku cyfrowości i konsumpcji, która powstała w celu cyklicznej prezentacji najnowszych trendów i zjawisk konsumenckich, manifestujących się w cyberprzestrzeni oraz na jej styku z tzw. światem realnym.

Organizatorem wydarzenia jest ORA&Funksters, działająca na zlecenie Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii.

Marketing przy Kawie jest patronem medialnym wydarzenia.

Miejsce wydarzenia:

Centrum Nauki Kopernik
Wybrzeże Kościuszkowskie 20
Warszawa

6 Wydarzeń

Termin
22.01.2019
Miejsce
Kraków
Organizator
Abanana, Eura7 
Więcej informacji
Termin
7–8.03.2019
Miejsce
Kraków
Organizator
Mobile Trends 
Więcej informacji
AdvertisementAdvertisement
Termin
21.03.2019
Miejsce
Gdańsk
Organizator
Gdański Inkubator Przedsiębiorczości 
Więcej informacji
Termin
4.04.2019
Miejsce
Warszawa
Organizator
PTBRiO (ORA&Funksters) 
Więcej informacji

Organizujesz wydarzenie?

Skontakuj się z Nami - redakcja@marketingprzykawie.pl

Termin
10–11.04.2019
Miejsce
Warszawa
Organizator
FreshMail 
Więcej informacji
Termin
25–26.04.2019
Miejsce
Rzeszów
Organizator
Newsline 
Więcej informacji