Personalia

Zmiany w zarządzie Grupy Atlas

31 października, zgodnie z decyzją rady nadzorczej, prezesem zarządu Grupy Atlas mianowany został Paweł Kisiel, dotychczasowy członek zarządu ds. sprzedaży i marketingu. Jednocześnie na członka zarządu powołano Piotra Grzelaka, zarządzającego wcześniej spółką i marką Fox Dekorator.

Paweł Kisiel zawodowo związany jest z Grupą Atlas od 2006 r. Jako prezes zarządu wchodzącej w skład Grupy spółki Sped Partner zajmującej się krajowymi i międzynarodowymi usługami spedycyjnymi był odpowiedzialny za jej restrukturyzację.

Następnie jako wiceprezes zarządu należących do Grupy spółek Izohan i Izolmat aktywnie uczestniczył w procesach ich reorganizacji i łączenia oraz akwizycji marki Nexler.

W czerwcu 2014 r. został powołany na stanowisko członka zarządu Grupy Atlas ds. marketingu i sprzedaży.

Jest absolwentem Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej oraz programu MBA Oxford Brookes University. Doświadczenie zawodowe zdobywał, realizując projekty restrukturyzacyjne i konsolidacyjne, m.in. w Servisco, DHL, Trans Universal Poland oraz CJ International.

Piotr Grzelak z Atlasem związał się jeszcze jako student Wydziału Chemicznego Politechniki Łódzkiej. Studia na tym wydziale ukończył w 2007 r., a w 2008 odbył także podyplomowe studia menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej. W dotychczasowej karierze zawodowej w Atlasie pracował m.in. w laboratorium badawczo-rozwojowym.

Kolejne etapy jego rozwoju zawodowego związane były z działaniami marketingowymi i sprzedażowymi. Od 2013 r. jako członek zarządu kierował włączonym do Grupy Atlas przedsiębiorstwem Fox. Po całkowitym przejęciu tej spółki przez Atlas w 2016 r. odpowiadał za segment produktów dekoracyjnych pod marką Fox.

  • 2

Paweł Kisiel

Piotr GrzelakReklama