Z końcem lipca Artur Piątek odejdzie z zarządu spółki Fabrity - Marketing przy Kawie

Personalia

Z końcem lipca Artur Piątek odejdzie z zarządu spółki Fabrity

Zakończył się proces transformacji wielobranżowej Grupy K2 Holding w technologiczną Grupę Fabrity, połączenia głównych spółek grupy oraz przeprowadzania formalności dotyczących zastosowania tzw. ulgi holdingowej.

Informacje archiwalne dostępne są wyłącznie dla naszych subskrybentów

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do bazy ponad

57691 informacji, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja

Doceniasz naszą pracę?

Postaw kawę redaktorom i pomóż tworzyć jeszcze lepsze treści.


Postaw mi kawę na buycoffee.to


Reklama