Wojciech Białecki: ze Star Digital do WowMedia&Metrics

Personalia

Wojciech Białecki objął stanowisko head of media strategy w WowMedia&Metrics

Do domu mediowego WowMedia&Metrics dołączył Wojciech Białecki. Jako head of media strategy będzie odpowiadał za rozwijanie strategii mediowych oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie marketingu internetowego i mediów społecznościowych.

Wojciech Białecki ma 20-letnie doświadczenie w branży mediowej. Przez ostatnich 15 lat związany był z agencją Star Digital, gdzie przez wiele lat pełnił funkcję media directora. W WowMedia&Metrics będzie odpowiadał za strategie reklamowe dla nowych i obecnych klientów firmy.

(…) Chcemy stać się znaczącym partnerem w realizacji innowacyjnych kampanii reklamowych. Nie tylko online, ale też w tzw. tradycyjnych mediach, wykorzystując zaawansowane technologie oraz sztuczną inteligencję – zapowiada nowy head of media strategy.

(…) Wojtek jest ekspertem w dziedzinie planowania i realizacji kampanii digitalowych, analityki oraz wdrażania rozwiązań dla e-commerce, marek i producentów. Jego doświadczenie obejmuje współpracę zarówno z firmami lokalnymi, jak i międzynarodowymi. Czyni go to idealnym liderem dla przyszłych projektów – mówi Wojciech Zawadzki, współzałożyciel WowMedia&Metrics.

  • 1
Wojciech Białecki

Wojciech Białecki – head of media strategy w agencji mediowej WowMedia&MetricsReklama