AdvertisementAdvertisement

Personalia

Tomasz Lis pokieruje Havas PR

Stanowisko executive directora w agencji public relations Havas PR Warsaw objął Tomasz Lis. Odpowiada za zarządzanie działalnością operacyjną spółki. Dotychczas pełnił funkcję account directora w agencji Partner of Promotion.

Z Havas PR związany był już w latach 2003–2006. Alicja Górka-Pruszczak, która od czerwca 2018 r. zajmowała objęte przez Lisa stanowisko, zrezygnowała z pełnionej funkcji. Tym samym po ośmiu latach pracy rozstała się z firmą.

Tomasz Lis ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży komunikacji marketingowej i PR. Specjalizuje się w zarządzaniu reputacją oraz tworzeniu strategii komunikacji marek. Wcześniej account director w Partner of Promotion, dyrektor ds. marketingu i komunikacji w Philipiak Milano i dyrektor działu brand communications w OnBoard Ecco Network.

Laureat i juror takich konkursów branżowych, jak Złote Spinacze czy Cannes Lions. Doradzał markom, firmom i instytucjom. Były to m.in. Absolut Vodka, Diageo, Kompania Piwowarska, Procter & Gamble, Nestlé, Coca-Cola, Oshee, Tesco, PKO Bank Polski, Ministerstwo Finansów, VF Corporation, Fox, Sharp, Sony.

  • 1
Tomasz Lis

Tomasz Lis


 

Reklama