Personalia

Szymon Solnica nowym PR managerem w Hewlett Packard Enterprise

Do Hewlett Packard Enterprise jako PR manager na region Europy Środkowej dołączył Szymon Solnica. Będzie odpowiadał za kontakty z mediami oraz planowanie aktywności komunikacyjnych, z naciskiem na rynek polski, czeski i turecki. Także za koordynację współpracy z agencjami PR w tych trzech krajach.

Szymon Solnica ma 11 lat doświadczenia w działaniach public relations dla globalnych firm technologicznych. Ostatnio jako PR manager Huawei zajmował się komunikacją korporacyjną i kryzysową oraz PR produktowym w kategoriach sieci 5G i rozwiązań dla przedsiębiorstw.

Wcześniej był regional PR managerem w spółce giełdowej ABC Data, będącej dystrybutorem sprzętu i rozwiązań IT oraz elektroniki użytkowej. Koordynował tam premiery produktów i usług partnerów firmy, takich jak Xiaomi czy Alibaba Cloud. Odpowiadał za komunikację korporacyjną w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Karierę w branży zaczynał od pracy w agencjach Monday i Edelman. Realizował kampanie PR i marketingowe. Prowadził też działania media relations dla klientów takich jak Intel, Dell, VMware, Fujitsu, Norton.

  • 1
Szymon Solnica nowym PR managerem w Hewlett Packard Enterprise

Szymon Solnica nowym PR managerem w Hewlett Packard EnterpriseReklama