Personalia

Szymon Domżał i Tomasz Waligóra awansują na executive vice presidentów w Pathfinder 23

Szymon Domżał, który dotychczas kierował częścią działów client service w Pathfinder 23, obejmuje stanowisko executive vice presidenta – growth. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za całościowy rozwój i wzrost agencji. Tomasz Waligóra, który piastował dotychczas funkcję chief strategy officera, przejmuje stanowisko executive vice president – strategy & innovation. Będzie odpowiadać za strategie, produkty oraz innowacje w agencji.

Rola Tomasza i moja są bardzo ściśle powiązane – większość obszarów będziemy rozwijali wspólnie. Pracuję z Tomaszem już ponad 10 lat i bardzo się cieszę, że będziemy współtworzyć kolejny etap życia firmy i planować cele na następne 2–5 lat. Nasze kompetencje idealnie się uzupełniają i nie mogę sobie wyobrazić lepszego tandemu na tym stanowisku – mówi Szymon Domżał.

Przed nami dużo pracy. W pierwszej kolejności musimy uporządkować oraz uprościć aktualną bazę produktów naszej agencji. Następnie opracujemy strategię rozwoju agencji na najbliższe parę lat i dostosujemy bazę produktów, kompetencji oraz narzędzi. Będziemy też wspólnie rozszerzali portfolio naszych strategicznych partnerów na całym świecie – dodaje Tomasz Waligóra.

  • 2

Szymon Domżał

Tomasz WaligóraReklama