Personalia

Sylwia Pusz dyrektorką ds. rozwoju w Netwise

W październiku do Netwise dołączyła Sylwia Pusz. Objęła stanowisko dyrektor ds. rozwoju.

Ma kilkunastoletnie doświadczenie w pracy dla dużych korporacji. W latach 2018–2020 pracowała w SAP, gdzie odpowiadała za rozwijanie biznesu w sektorze retail w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Ponadto koordynowała działania marketingu oraz wszystkich etapów procesu sprzedaży.

Była pomysłodawczynią Retail Day – konferencji dla polskich sieci handlowych. Wcześniej była partnerem PwC. Czuwała nad tworzeniem i rozwojem portfela usług oraz zespołu doradztwa digital & technology, a także nad projektami związanymi z dostosowaniem się firm do przepisów RODO.

Ponadto pracowała na stanowisku doradcy zarządu w EY oraz Asseco Polska. Zajmowała się obszarem strategii sprzedaży i kontaktów z kluczowymi klientami w tych firmach oraz promocją i marketingiem nowych produktów.

W Netwise będzie odpowiedzialna za:

  • budowę zespołu handlowego i kierowanie nim na rynku polskim i regionalnym,
  • prowadzenie projektów wdrażanych u nowych i istniejących klientów firmy.

Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz Wydziału Ekonomii Akademii Ekonomicznej w tym samym mieście. Przez dwie kadencje zasiadała w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej, Parlamencie Europejskim oraz w Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

  • 1
Sylwia Pusz

Sylwia Pusz


 

Reklama