Personalia

Selectivv Mobile House z nowym dyrektorem działu data tank

Z końcem kwietnia nową zarządzającą działem badawczo-analitycznym data tank w firmie Selectivv zostaje Olga Mazurowska. Obejmie stanowisko client directora.

Od 2009 r. Olga Mazurowska zajmuje się badaniami społecznymi i marketingowymi. Przed dołączeniem do zespołu Selectivv, w latach 2016–2018 pracowała w Fundacji WiseEuropa.

Odpowiadała za planowanie oraz realizację badań społecznych i ewaluacyjnych, których celem była ocena interwencji finansowanych ze środków publicznych. Realizowane przez nią projekty wspierały również administrację publiczną w procesach decyzyjnych.

Przez 7 lat była związana z instytutem badawczym Millward Brown (obecnie Kantar Millward Brown). Zrealizowała kilkadziesiąt projektów badawczych na zlecenie instytucji publicznych i podmiotów z sektora prywatnego.

Do jej zainteresowań badawczych należą zagadnienia związane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii w badaniach oraz zwiększaniem efektywności procesu badawczego. Nowa dyrektor z wykształcenia jest socjologiem.

Do jej obowiązków w Selectivv Mobile House będzie należeć rozwijanie produktów z obszaru badań i analiz, negocjowanie umów oraz rozwijanie sprzedaży usług z segmentu badawczo-analitycznego.


 

Reklama