Personalia

Radosław Ciszewski szefem działu public affairs w 24/7Communication

Radosław Ciszewski został nowym szefem działu public affairs w agencji 24/7Communication. W ramach działań tej sekcji ekspert wraz z zespołem będzie odpowiedzialny za realizację złożonych projektów z zakresu współpracy z interesariuszami.

Od ponad kilkunastu lat doradza firmom w zakresie strategii działań public affairs. Ma szerokie doświadczenie w wielu branżach. Pracował dla firm z sektora finansowego, spożywczego, tytoniowego, branży transportowej, energii odnawialnej oraz technologii.

Ma również bogate doświadczenie polityczne. Prowadził i doradzał przy kilkudziesięciu kampaniach politycznych. W 2003 r. koordynował kampanie przed referendum akcesyjnym Polski do Wspólnot Europejskich. Pracując w Fundacji im. Roberta Schumana, prowadził działania informacyjne dotyczące UE. Był też współpracownikiem Ministerstwa Skarbu.

Pracował także w mediach, zaczynając jako redaktor w TVN24. Następnie został producentem magazynów gospodarczych i reporterem newsowym oraz reporterem tematycznych magazynów gospodarczych. Był szefem zespołu redaktorów i wydawcą w kanale gospodarczym TVN CNBC.

Przy realizacji działań public affairs i kampanii społecznych współpracował z organizacjami gospodarczymi, takimi jak Pracodawcy RP, Związek Przedsiębiorców i Pracodawców oraz wieloma think thankami. Jest też współfundatorem oraz członkiem rady Fundacji im. Kazimierza Pułaskiego, specjalizującej się w polityce zagranicznej i polityce bezpieczeństwa.

Działania public affairs w 24/7Communication obejmują realizację złożonych projektów z zakresu współpracy z interesariuszami. W ramach tego obszaru specjaliści przygotowują m.in. monitoring polityczny i liderów opinii, zarządzają kontaktami ze społecznościami lokalnymi oraz samorządami, tworzą strategie komunikacji w obszarze PA. Ponadto dział ten zajmuje się komunikacją kryzysową, organizacją szkoleń i symulacji kryzysowych oraz strategią i wsparciem w takich przypadkach.

  • 1
Radosław Ciszewski

Radosław Ciszewski


 

Reklama