Personalia

Przemysław Ziurkowski dołączył do Grupy Eurozet

Nowo utworzone stanowisko pełnomocnika zarządu ds. sprzedaży internetowej w Grupie Eurozet objął Przemysław Ziurkowski. Do jego obowiązków należy m.in.: nadzór nad zespołem sprzedaży internetowej, prowadzenie negocjacji warunków handlowych oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami i domami mediowymi.

Ostatnio Przemysław Ziurkowski pracował jako dyrektor zarządzający w sieci reklamy internetowej Multi Channel Network. W latach 2010–2020 był związany z Grupą ZPR Media, gdzie pełnił funkcję dyrektora handlowego w spółce Time. Odpowiadał za sprzedaż reklam w stacjach radiowych i serwisach internetowych. Kierował działem sprzedaży agencyjnej i bezpośredniej oraz nadzorował sprzedaż lokalną w stacjach radiowych: Eska, Eska Rock, Vox FM, WaWa i Plus.

Jednocześnie pracował na stanowisku dyrektora ds. sprzedaży korporacyjnej grupy, odpowiadając za współpracę z domami mediowymi oraz największymi reklamodawcami w zakresie sprzedaży radia, prasy oraz Internetu. Do holdingu ZPR przeszedł z Grupy Radiowej Agory, w której przez 8 lat pełnił funkcję dyrektora ds. klientów strategicznych. Wcześniej był też związany z domem mediowym Starcom oraz brokerem mediowym CR Media.

  • 1
Przemysław Ziurkowski

Przemysław ZiurkowskiReklama