Personalia

Przemysław Białkowski dyrektorem działu innowacje w Grupie Interia

Przemysław Białkowski przechodzi z Polsat News do Grupy Interia. Dziennikarz i prezenter telewizyjny obejmie stanowisko dyrektora działu innowacje. Pokieruje pracą redakcji Zielona Interia i Geekweek.

W strukturach nowego pionu znajdą się Zielona Interia i Geekweek, który w ramach synergii z Grupą Polsat Plus zasilił portfolio Grupy Interia. Nowy nabytek portalu zostanie wzmocniony treściowo i operacyjnie przez redakcje Nowe Technologie Interia i Menway. Celem działu, którym pokieruje Przemysław Białkowski, jest lepsze wykorzystanie potencjału poszczególnych serwisów i optymalizacja ich działań.

Białkowski jest dziennikarzem z kilkunastoletnim doświadczeniem w redakcjach radiowych i telewizyjnych. Zaczynał w Polskim Radiu. W 2009 r. dołączył do redakcji Telewizji Polsat. Jako reporter relacjonował najważniejsze wydarzenia na południu Polski. Od 2013 r. prowadził główne programy informacyjne w Polsat News, m.in. „Wydarzenia” i „Nowy Dzień”. Z Interią współpracuje od początku tego roku. Jest autorem wideopodcastu ekologicznego tworzonego we współpracy ze Stowarzyszeniem Program Czysta Polska.

Jest także współtwórcą studiów Public Speaker w Wyższej Szkole Bankowej i wykładowcą przedmiotów związanych z wystąpieniami publicznymi.

  • 1
Przemysław Białkowski

Przemysław BiałkowskiReklama