Personalia

Procontent Communication z nowym wspólnikiem

Katarzyna Mąkólska, manager w Procontent Communication, została udziałowcem agencji. Z firmą związana jest od pięciu lat.

W branży PR Katarzyna Mąkólska pracuje od blisko dekady. Specjalizuje się w działaniach komunikacyjnych w obszarze zdrowia, komunikacji korporacyjnej oraz kryzysowej. Realizowała projekty dotyczące kardiologii, diabetologii, onkologii, hematologii, pulmonologii, anestezjologii, badań klinicznych, chorób rzadkich i szczepień.

W Procontent Communication odpowiada za doradztwo dla klientów z branży healthcare. Zarządza zespołem konsultantów agencji. Ich działania zaowocowały zdobyciem Srebrnego Spinacza w kategorii public affairs i lobbying za „Ogólnopolski program zwalczania grypy” oraz Brązowego Spinacza w kategorii sustainability & CSR communications za kampanię „Zrozumieć starość” w zeszłorocznej edycji Złotych Spinaczy.

Mąkólska prowadzi kompleksowe kampanie informacyjne budujące świadomość marki i zaangażowanie odbiorców. Odpowiada też za działania wspierające proces refundacji. Pracowała m.in. dla marek: Fresenius Kabi, Honeywell, Sanofi, Polpharma, Synexus, Prudential, Boehringer Ingelheim, Novartis Oncology, Berlin-Chemie/Menarini, GlaxoSmithKline, Celgene, Gedeon Richter czy AstraZeneca.Reklama