Personalia

Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego zyskał PR managerkę

W jubileuszowym, dwudziestym roku działalności zmienia się zespół biura Kosmetycznych.pl. Po trzynastu latach pracy ze związkiem pożegnała się Lidia Lukowska, odpowiedzialna dotychczas za komunikację i rozwój organizacji. Od 1 października br. obszar komunikacji i relacji z mediami będzie rozwijał się pod skrzydłami Aleksandry Lau-Wyzińskiej, która obejmie nowo utworzone stanowisko PR managera.

Współpraca Aleksandry Lau-Wyzińskiej z Polskim Związkiem Przemysłu Kosmetycznego rozpoczęła się w 2019 r. Od tego czasu jako zewnętrzny konsultant odpowiadała ona za komunikację zewnętrzną i współpracę z mediami. Wspierała też dział techniczno-regulacyjny i członkowski w komunikacji bieżących projektów. Od 1 października br. nowa PR manager przejmie też pełną odpowiedzialność za komunikację wewnętrzną w organizacji i będzie wspierać projekty z obszaru public affairs.

Zmiany, jakim uległa nasza organizacja w ostatnich latach, są tak duże, że musiały znaleźć odzwierciedlenie również w podziale kompetencji w zespole, w strukturze biura – komentuje Blanka Chmurzyńska-Brown, dyrektorka generalna Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego. – Związek ma już 20 lat, ugruntowaną na rynku renomę i zrzesza ponad 240 firm. Taka struktura wymagała uporządkowania także kwestii komunikacyjnych. Cieszę się, że będziemy je rozwijać w sprawdzonym i zgranym składzie.

Aleksandra Lau-Wyzińska z branżą PR jest związana od ponad trzynastu lat. W tym czasie pracowała w dużych i małych agencjach PR (OBTK, RedLuck PR, Communicatio PR). Prowadziła liczne projekty z obszaru PR korporacyjnego i produktowego, kampanie edukacyjne i informacyjne oraz działania z zakresu public affairs.

  • 1
Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego zyskał PR managerkę

Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego ma PR managerkę

 Reklama