Personalia

Polscy jurorzy Cannes Lions 2021 – Dawid Szczepaniak i Zuzanna Duchniewska-Sobczak

Ogłoszony został skład jury najbliższej edycji festiwalu Cannes Lions. Do grona jurorów zaproszono Dawida Szczepaniaka i Zuzannę Duchniewską-Sobczak. Chief creative officer w VMLY&R Poland będzie oceniał zgłoszenia w kategorii Brand Experience & Activation. Z kolei executive creative director DDB Warsaw będzie pracowała w jury kategorii Social & Influencer.

Wśród jury znajdują się reprezentanci globalnych brandów, a także eksperci z potwierdzonymi kwalifikacjami i doświadczeniem w branży kreatywnej. Kategoria Brand Experience & Activation skupia się na kompleksowym budowaniu marek z wykorzystaniem m.in. projektowania doświadczenia konsumentów i ich pełnego angażowania poprzez dostępne touch pointy.

Social & Influencer jest nową kategorią, utworzoną z dotychczasowych kategorii Social oraz Digital. Ocenie podlegają w niej: kreacja i promocja treści online, angażowanie społeczności i influencer marketing.

Najbliższa odsłona festiwalu będzie powrotem po dwuletniej przerwie – zeszłoroczna edycja została odwołana ze względu na pandemię. Cannes Lions 2021 odbędzie się w pełni w formie online między 21 a 25 czerwca. Nagrodzi dokonania agencji za lata 2020 i 2021.

  • 2
Dawid Szczepaniak

Dawid Szczepaniak – juror Cannes Lions 2021, kategoria Brand Experience & Activation

Zuzanna Duchniewska-Sobczak – jurorka Cannes Lions 2021, kategoria Social & Influencer


 

Reklama