Personalia

Pola Ziejewska client service directorem w agencji Kalicińscy.com

Do agencji Kalicińscy.com dołączyła Pola Ziejewska. Jako client service director będzie rozwijać dział zajmujący się kontaktem z klientami oraz realizować cele strategii biznesowej firmy.

Ziejewska ma doświadczenie w prowadzeniu kampanii 360 stopni. Wpisuje się to w strategię rozwoju agencji Kalicińscy, która konsekwentnie poszerza kompetencje w zakresie kampanii zintegrowanych.

Nowa dyrektor jest od blisko piętnastu lat związana z branżą reklamową. Pracowała w m.in dla firm IQ Marketing, Polymus czy TBWA/Tequila. Zarządzała kampaniami łączącymi ATL, BTL oraz Internet. Specjalizuje się również w marketingu konsumenckim oraz shopper marketingu.

Zacieśnianie relacji z klientami oraz jeszcze większa ich integracja w proces projektowy to główne zadania, które stoją przede mną jako szefową działu client service. Wzajemne zrozumienie oraz partnerska współpraca przy realizacji projektów zawsze były ważnym elementem działania agencji Kalicińscy.com, a moja rola będzie polegała na doprowadzeniu tego elementu do perfekcji – mówi Pola Ziejewska.Reklama