Personalia

Pierwszy partner w Digitalk – Agata Banaszkiewicz

Agata Banaszkiewicz obejmuje część udziałów i zostaje partnerem w firmie Artura Jabłońskiego, Digitalk. Z tą firmą doradczo-szkoleniową i zarazem agencją marketingową związana jest blisko 3 lata.

W lutym 2020 r. Agata Banaszkiewicz dołączyła do Digitalk jako marketing manager. Była wówczas odpowiedzialna za prowadzenie wewnętrznego marketingu. Pół roku później zmieniła dział i jako team leader zaczęła kierować 10-osobowym zespołem wykonawczym specjalistów od reklam na Facebooku i Google.

We wrześniu 2021 awansowała na stanowisko COO. Odpowiada m.in. za kierowanie zespołem managerów czy projektowanie i oprocesowywanie pracy działów wewnętrznych, ramię w ramię z CEO firmy.

Mam ogromne szczęście, że trafiłem w swoim zawodowym życiu na Agatę. To wybitnie skuteczna ekspertka. Jednocześnie wysoce empatyczna, moralna osoba, wyznająca bliskie mi wartości. Myślę, że to dlatego tak dobrze nam się współpracuje – komentuje Artur Jabłoński, CEO Digitalk. – Każdemu życzę takiego partnera w biznesie. Dlatego cieszę się, że od teraz jesteśmy partnerami również formalnie.

Lubię mieć wpływ na organizację i rozwijać biznes. Dlatego cieszę się, że spotkałam takiego partnera, jakim jest Artur. Objęcie udziałów w Digitalk to kolejny, bardzo ważny krok w mojej karierze – komentuje Agata Banaszkiewicz. – Nadal chcę budować silne zespoły wewnątrz firmy, nadzorować realizację i dbać o przepływ informacji, aby osiągać cele rozwojowe firmy w Polsce i na świecie. Niezmiennie będę dbać, by było to świetne miejsce pracy dla wspaniałych specjalistów – dodaje.

  • 1
Agata Banaszkiewicz - partner Digitalk

Agata Banaszkiewicz – partner w DigitalkReklama