Personalia

Nowy dyrektor e-commerce oraz nowa PR manager w Home.pl

Od 1 września do Home.pl z branży domen, hostingu i serwerów dołączyło kilkunastu nowych specjalistów. Wśród nich są managerowie z olbrzymim doświadczeniem, m.in. Łukasz Machura i Klara Ufnalewska.

Łukasz Machura objął stanowisko dyrektora e-commerce i website develompment w pionie komercyjnym. To manager z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i zarządzaniu skalowalnymi produktami B2B dla sektora MŚP. Do Home.pl przyszedł z Bauer Media Group. W agencji Sunrise System i innych agencjach z Grupy przez lata zarządzał zespołami, odpowiadał za strategię produktową, sprzedaż i marketing, obsługę klienta. Nowy dyrektor e-commerce będzie miał pod sobą dwa wyspecjalizowane działy – e-commerce i website development.

Klara Ufnalewska objęła stanowisko PR managera w pionie CEO. Swoje PR-owe szlify zdobywała w General Motors, pracując (w latach 2007–2014) dla takich brandów jak SAAB, Chevrolet i Opel. Ugruntowała je w firmie Panasonic. Zarządzała komunikacją zewnętrzną, wewnętrzną i korporacyjną, a także projektami CSR-owymi przez 7 lat na 17 rynkach CEE. W ciągu ostatnich dwóch lat była związana ze start-upami, firmami technologicznymi i motoryzacyjnymi, m.in. w agencji 38 Content Communication.

W Home.pl będzie odpowiadała za obszar komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, media relations oraz strategię PR i CSR grupy Home.pl. Będzie też pełniła funkcję rzecznika prasowego firmy.

  • 2
Łukasz Machura – nowy dyrektor e-commerce i website development w Home.pl

Łukasz Machura – nowy dyrektor e-commerce i website development w Home.pl

Klara Ufnalewska – PR manager i rzecznik prasowy Home.plReklama