Personalia

Nowi zarządzający działu data tank w Selectivv

Selectivv rozszerza struktury działu badawczo-analitycznego. Marcin Augustyniak obejmie stanowisko client directora of data tank. Katarzyna Rode będzie pełniła obowiązki project managera of data tank.

Do obowiązków Marcina Augustyniaka w Selectivv będzie należeć rozwój produktów z obszaru badań i analiz, negocjowanie umów oraz rozwój sprzedaży usług z segmentu badawczo-analitycznego. Z wykształcenia Augustyniak jest socjologiem. Od 2000 r. zajmuje się badaniami społecznymi i marketingowymi.

Przed dołączeniem do zespołu Selectivv, w latach 2015–2018 pracował w Mands Badania Rynku i Opinii. Był odpowiedzialny za planowanie oraz realizację badań marketingowych, ze szczególnym uwzględnieniem branży retail. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami badawczymi. Do jego zainteresowań badawczych należą zagadnienia związane z wnioskowaniem z wykorzystaniem różnych źródeł informacji oraz rozwój analiz na podstawie danych behawioralnych.

Katarzyna Rode dołączyła do zespołu firmy we wrześniu tego roku jako analityk. W listopadzie awansowała i objęła stanowisko project managera of data tank. Do jej obowiązków należą: rozwijanie produktów z obszaru badań i analiz, projektowanie oraz realizacja badań i usług z segmentu badawczo-analitycznego. Dzięki wykształceniu kognitywistycznemu Rode ma interdyscyplinarną wiedzę z zakresu analizy i eksploracji danych oraz projektowania paradygmatów badawczych. Potrafi także wykorzystać nowoczesne technologie w praktyce.

Poszerzała wiedzę badawczą i projektową, współpracując przez lata z instytucjami naukowymi. Były wśród nich m.in. Instytut Biologii Doświadczalnej w Warszawie (PAN), Wydział Psychologii (UW) czy Interdyscyplinarne Centrum Nowych Technologii w Toruniu. Pracując jako project manager w firmie Sports Excite, zdobyła doświadczenie w prowadzeniu i realizacji projektów, w których trzeba łączyć marketing i naukę, dbając przy tym o integrację kompetencji technologicznych. Nowa project manager of data tank interesuje się również UX.

  • 2


Reklama