Personalia

Nowe osoby w Oto Film

Oto Film, które w przyszłym roku będzie świętować 30-lecie, zmienia się i przygotowuje do unowocześnienia oraz rozszerzenia struktur. W związku z tym do firmy dołączyły trzy nowe osoby.

Andre Troubetzkoi dołącza do Oto Film jako head of development. To producent z ponad 25-letnim międzynarodowym doświadczeniem. Współpracował z najbardziej rozpoznawalnymi agencjami i domami produkcyjnymi na świecie: Stink Films (Londyn), Stillking Films (Praga), Massivemusic (Amsterdam), Tonic International (Dubaj), Palma Pictures (Majorka).

Karim Nafkha został communication managerem. Będzie odpowiedzialny za komunikację zewnętrzną oraz media społecznościowe. Ma doświadczenie zarówno w pracy agencyjnej (AdPrime, PanKowalski Strategicznie), jak i w dużych korporacjach (Talentuno, Teleperformance).

Jagoda Leszko obejmuje stanowisko digital content junior producer. Stawiała pierwsze kroki zawodowe jako asystent reżysera, a następnie drugi reżyser. Poprzednio związana z firmami Arcore, FoszerSawicki czy Constantin Enterteinment.

  • 3
Andre Troubetzkoi, head of development, Oto Film

Andre Troubetzkoi, head of development, Oto Film

Karim Nafkha, communication manager

Jagoda Leszko, digital content junior producerReklama