Personalia

Nowa szefowa zespołu obsługującego Netflix w K2 Create

Aleksandra Siewierska awansowała na stanowisko head of client’s operations w agencji K2 Create (Grupa K2). Z kolei Anna Sierakowska-Nikiel objęła stanowisko creative operations’ managera.

Aleksandra Siewierska awansowała w K2 Create na stanowisko head of client’s operations. Do zakresu jej nowych obowiązków należy zarządzanie 10-osobowym zespołem prowadzącym działania dla platformy Netflix w obszarze komunikacji marki w mediach społecznościowych:

  • obsługa klienta,
  • zarządzanie projektami,
  • strategia,
  • kreacja.

Siewierska odpowiada za rozwój osobowy i kompetencyjny członków zespołu. Realizuje też działania mające na celu wzmocnienie strategicznej komunikacji marki klienta.

Head of client’s operations to nowe stanowisko w strukturze agencji. Podlega bezpośrednio Michałowi Rutkowskiemu, dyrektorowi zarządzającemu.

Netflix to jedna z najszybciej rosnących, najbardziej innowacyjnych, najciekawszych, ale i najbardziej wymagających marek. Żyjemy w świecie permanentnej zmiany. Co chwila pojawiają się nowe wyzwania, kanały i narzędzia komunikacji contentowej i socialowej.

K2 Create pracuje dla marki Netflix od momentu jej wejścia na polski rynek w 2016 r. Czujemy się częścią kultury organizacyjnej Netflix. A ta wymaga ciągłego zwinnego dostosowywania planów do zakładanych celów, poszukiwania źródeł kreatywności, produktywności i innowacji. Ola jest chodzącą emanacją dewizy wolność i odpowiedzialność i najlepszą osobą do prowadzenia całości działań operacyjnych social marketingu nie tylko na polskim rynku – mówi Michał Rutkowski.

W zespole awansowała również Anna Sierakowska-Nikiel. Od lutego 2023 r. obejmie stanowisko creative operations’ manager. Jej zadaniem będzie zarządzanie operacyjne pracami zespołu kreatywnego i koordynacja produkcji kampanii w mediach społecznościowych, zgodnie z celami stawianymi przez klienta.

  • 1
Awanse w K2 Create

W K2 Create awansowały: Aleksandra Siewierska i Anna Sierakowska-NikielReklama