Personalia

Nowa rola Izabeli Rokity-Krześniak w agencji Zenith

Stanowisko innovation & communications directora w zespole product excellence agencji Zenith objęła Izabela Rokita-Krześniak. Poprzednio pełniła w firmie funkcję trading directora, przez kilka lat pracowała również jako account director.

Izabela Rokita-Krześniak jest związana z branżą mediową od ponad dwunastu lat. Doświadczenie budowała, pracując z klientami z branż telekomunikacyjnej, FMCG, finansowej, kosmetycznej czy odzieżowej. Były to m.in. marki: Polkomtel, Aviva, Electrolux i Puma. Jest absolwentką zarządzania i marketingu na Uniwersytecie Warszawskim oraz Szkoły Strategii Marki SAR.

Product excellence team agencji Zenith skupia ekspertów z zakresu technologii, Internetu, contentu i innowacyjnych rozwiązań reklamowych. Jego celem jest maksymalizacja korzyści wynikających ze współpracy ze specjalistycznymi departamentami i agencjami Publicis Media: Business Transformation, Data Sciences, LiquidThread i Performics. Obejmuje to obszary innowacji mediowych, rozwoju oferty z zakresu content marketingu oraz spójności działań w zakresie szeroko pojętego Internetu.

Zespół wspiera zespoły obsługi klienta oraz klientów w wykorzystaniu nowych narzędzi, produktów i technologii, które powstają w ramach grupy. Pomaga w ich wdrażaniu i mierzeniu ich efektywności. Współpracuje też z globalną siecią Zenith w zakresie implementacji i dostosowywania narzędzi powstających globalnie do specyfiki i potrzeb lokalnych. Ponadto odpowiada za utrzymywanie wysokiego poziomu rekomendacji działań dla klientów i stałe podnoszenie kompetencji teamów obsługi klienta w zakresie najnowszych rozwiązań internetowych, contentowych i technologicznych.Reklama