Personalia

Norbert Franke chief technology officerem w Isobar Polska

Nową osobą w zespole agencji Isobar Polska jest Norbert Franke. Jako chief technology officer będzie zarządzał kilkudziesięcioosobowym działem technologii w Warszawie i Białymstoku.

Do obowiązków, które obejmuje Norbert Franke, należą:

  • zarządzanie kilkunastoma zespołami eksperckimi pracującymi na rzecz klientów agencji,
  • wdrażanie procesów strategicznych,
  • rozwój kompetencji technologicznych,
  • nadzór i rozwijanie współpracy z partnerami agencji w zakresie technologii.

Norbert Franke jest managerem IT z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołami i wdrażaniu projektów biznesowych opartych na technologiach. Do Isobar Polska przeszedł z 4 Finance IT – międzynarodowej firmy specjalizującej się we wdrożeniach dla sektora finansowego. Pełnił tam funkcję head of software development.

Wcześniejsze doświadczenia na rynku konsumenckim zdobywał w polskim oddziale koncernu Reckitt Benckiser, gdzie zajmował stanowisko head of digital. Przez 10 lat współpracował z Atos Polska (wcześniej AMG.net). W ciągu ostatnich lat jako head of digital transformation solutions odpowiadał za wdrożenia technologii internetowych dla e-commerce, marketing czy procesy biznesowe dla globalnych i polskich klientów.

Karierę zawodową rozpoczynał jako programista i software development manager. Jest absolwentem studiów MBA na Politechnice Warszawskiej. Na tej uczelni uzyskał również magisterium w zakresie biocybernetyki i inżynierii medycznej.Reklama