MullenLowe Media wzmacnia zespół obsługujący ING. Do grona specjalistów dołączyli: Cezary Kulesza, Maja Piątek i Aleksandra Nikołajuk
Zespół obsługi ING Banku Śląskiego w agencji MullenLowe Media wzmacnia i poszerza swoje kompetencje. Do grupy specjalistów pracujących pod kierownictwem Bartłomieja Stańczaka dołączyli: Cezary Kulesza w roli strategy leada, Maja Piątek jako senior data analyst oraz Aleksandra Nikołajuk, która wzmocniła team w obszarze planowania i optymalizacji działań digitalowych.
Rozwój zespołu to odpowiedź na potrzeby klienta wynikające z dynamicznie zmieniającego się środowiska komunikacji reklamowej. To strategiczny krok, którym MullenLowe Media chce zapewnić ING jeszcze bardziej kompleksową i efektywną obsługę. Połączenie kompetencji strategicznych, analitycznych i digitalowych ma pozwolić na:
- szybsze reagowanie na zmiany rynkowe,
- precyzyjniejsze planowanie działań,
- lepsze wykorzystanie potencjału danych w podejmowaniu decyzji.
Cezary Kulesza objął funkcję strategy leada
To strateg mediowy z ponad 18-letnim stażem. Karierę budował w domach mediowych – Media Direction OMD, Arena Media, Zenith, Value i OMD. Pracował tam nad strategiami komunikacyjnymi dla takich marek, jak:
- Axa,
- Credit Agricole,
- Provident,
- Reckitt Benckiser,
- L’Oreal,
- Coty,
- Intel,
- Ubisoft,
- Peugeot,
- Nissan,
- Electrolux,
- Lactalis.
Maja Piątek dołączyła do MullenLowe Media jako senior data analyst
Ma duże doświadczenie analityczne zdobyte w agencji badawczej, u nadawcy telewizyjnego oraz w domach mediowych. Jej kompetencje obejmują zarówno precyzyjną pracę z danymi, jak i wyciąganie wniosków wspierających działania strategiczne. Specjalizuje się w łączeniu analiz ilościowych z biznesową perspektywą klienta.
Aleksandra Nikołajuk wnosi do zespołu świeże spojrzenie i szerokie kompetencje digital
Jest absolwentką zarządzania – socjologii mediów i biznesu oraz zarządzania w wirtualnym środowisku. Zdobywała doświadczenia w pracy w jednym z największych banków oraz domu mediowym, prowadząc kampanie digitalowe.
– Mamy zespół, który nie tylko łączy różnorodne kompetencje. Przede wszystkim potrafi wspólnie działać i myśleć o rozwiązaniach w sposób holistyczny. Cezary, Maja i Aleksandra to osoby, które idealnie dopełniają nasze dotychczasowe obszary kompetencji: od strategii, przez dane, po realizację kampanii mediowych. To wzmocnienie pozwoli nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby ING i zwiększać realne efekty biznesowe – zapewnia Bartłomiej Stańczak, media communication director zespołu ING.
Agencja MullenLowe Media współpracuje z ING od ponad dwudziestu lat.

