Milivoj Puškar CRO holdingu XXII Ventures - Marketing przy Kawie

Personalia

Milivoj Puškar obejmuje funkcję chief revenue officer w holdingu XXII Ventures

W strukturach holdingu XXII Ventures awansuje Milivoj Puškar. Z funkcji head of growth w Tigers przechodzi na stanowisko chief revenue officer XXII Ventures. Planuje rozwój spółek holdingowych: Tigers, Huqiao, Automation House, Sawicki Legal, Experiment5M oraz partnerstw strategicznych, ze szczególnym nastawieniem na ekspansję zagraniczną.

Milivoj Puškar ugruntował umiejętności w obszarze zarządzania poprzez wieloletnie prowadzenie własnego biznesu z obszaru HoReCa. Przez prawie 3 lata, do 2023 r., jako co-general manager zarządzał polskim oddziałem sprzedaży firmy Zepter. W tej roli nie tylko kierował zespołem. Wdrażał także innowacyjne strategie, które pozwoliły na rozwój biznesu zarówno lokalnie, jak i międzynarodowo.

Od stycznia 2023 r. pełnił funkcję head of growth w agencji marketingowej Tigers. W czerwcu 2024 r. awansuje na CRO w holdingu XXII Ventures, w skład którego wchodzi Tigers. Obecnie kontynuuje misję wspierania wzrostu i sukcesu całej grupy.

W ramach nowej roli wzmacniam działania sprzedażowe w spółkach holdingu XXII Ventures. Zamierzam stworzyć wspólne usługi, które będą uzupełniać kompetencje podmiotów z holdingu. Rozwijamy partnerstwa strategiczne, aby maksymalnie wykorzystać potencjał synergii pomiędzy rozwiązaniami tworzonymi przez nasze spółki w ramach usług na pograniczu marketingu, technologii i sprzedaży. Naszym celem jest także intensywna ekspansja zagraniczna na rynkach EMEA i Europy Środkowej – mówi nowy CRO XXII Ventures.

Milivoj to ogromny autorytet dla naszych zespołów sprzedażowych, a także osoba doskonale czująca biznes. Od pierwszego dnia działania w Tigers podkreślał, jak duży potencjał widzi w łączeniu naszych zespołów, by lepiej osiągać cele biznesowe klientów. W pełni się z tym zgadzam. Dlatego dziś rozpoczynamy działania w nowym, silniejszym ustawieniu biznesowym – komentuje Franciszek Georgiew, founder XXII Ventures.

W roli CRO Puškar będzie odpowiedzialny za koordynowanie sprzedaży i powiązanych obszarów w spółkach wchodzących w skład holdingu XXII Ventures. Są to:

  • Tigers – agencja digital marketingu.
  • Huqiao – agencja specjalizująca się w promocji gier wideo na rynkach azjatyckich.
  • Automation House – spółka, która automatyzuje procesy biznesowe, oferując wdrożenia AI, BI, NoCode i
  • LowCode w sprzedaży, marketingu, backoffice i HR.
  • Sawicki Legal – kancelaria prawna skoncentrowana na wsparciu nowoczesnego biznesu.
  • Experiment5M – spółka specjalizująca się w pozyskiwaniu klientów B2B za pomocą prospectingu.


Reklama