Personalia

Michał Ślemp client service directorem w Euvic Media

Na stanowisko client service directora w domu mediowym Euvic Media (Euvic Performance) awansował Michał Ślemp. To nowe stanowisko w firmie, na którym powierzono mu dodatkową odpowiedzialność za dotychczasową pracę dla klientów agencji.

Michał Ślemp jest częścią zespołu Euvic Media od maja 2021 r. Dołączył wtedy do agencji jako group account director. Dotychczas nadzorował pracę m.in. dla PKP PLK, Ministerstwa Klimatu i Środowiska czy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego. Ostatnio nadzorował przetarg trzeciej edycji kampanii społecznej PKP PLK „Bezpieczny przejazd”, który został zakończony wygraną Euvic Media.

Na nowym stanowisku będzie nadal koordynował współpracę z powierzonymi mu pod opiekę firmami. Wykorzysta również swoje doświadczenie w zarządzaniu zespołem. Będzie ściśle współpracował z commercial directorem, Dawidem Jareckim. Razem postarają się jak najlepiej zidentyfikować możliwości rozwoju każdej z firm współpracujących z Euvic Media. Zwiększy się także jego odpowiedzialność za realizację i rozwój strategii biznesowej, w tym za:

  • koordynację i kontrolę pracy całego zespołu,
  • jego efektywność.

Ślemp awansował ze stanowiska group account director. Doświadczenie zawodowe zdobywał w domach mediowych Starcom i Mediahub (MullenLowe Group). Ma doświadczenie we współpracy z klientami z branży energetycznej, telekomunikacyjnej, handlowej i finansowej. Pracował m.in. dla marek Era GSM, Decathlon, PKN Orlen, Energa czy ING Bank Śląski.

  • 1
Michał Ślemp


Reklama