Personalia

Michał Reda dyrektorem marketingu i rozwoju produktu portalu RynekPierwotny.pl

Z początkiem kwietnia szeregi portalu RynekPierwotny.pl zasilił Michał Reda. Objął stanowisko dyrektora marketingu i rozwoju produktu. Będzie odpowiedzialny za zmiany, które serwis zamierza wdrożyć w najbliższym czasie w obszarze komunikacji i rozwiązań dostarczanych użytkownikom.

Michał Reda to manager z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu i skalowaniu produktów cyfrowych. W karierze prowadził lub wspierał rozwój platform i aplikacji edukacyjnych, marketingowych i e-commerce. W ciągu ostatnich dwóch lat był odpowiedzialny za wprowadzenie i skalowanie sprzedaży nowej marki D2C na rynku zdrowia. Ma także doświadczenie w prowadzeniu badań rynkowych, warsztatów z projektowania innowacji oraz pracy opartej na praktykach growth marketingu.

Do jego obowiązków w portalu RynekPierwotny.pl będą należały:

  • zarządzanie pracą działów marketingu i obsługi klienta,
  • przeformułowanie i optymalizacja procesów związanych z komunikacją,
  • wdrażanie produktów dla użytkowników.

Serwis planuje przebudowę działu marketingu, stworzenie nowych działów growth i product oraz optymalizację procesów komunikacyjnych z użytkownikami. Jeszcze w tym roku planowane jest wdrożenie nowej odsłony serwisu, której celem jest lepsze dopasowanie ofert deweloperów do wymagań użytkowników.

  • 1
Michał Reda

Michał Reda

 Reklama