Personalia

Michał Proszowski odchodzi z funkcji rzecznika prasowego PGE Narodowego

Michał Proszowski pełniący funkcję dyrektora ds. komunikacji, promocji i marketingu oraz rzecznika prasowego PGE Narodowego po blisko ośmiu latach kończy współpracę ze spółką Pl.2012+, operatorem stadionu. Do czasu wyłonienia nowego szefa komunikacji bieżącym kontaktem z mediami zajmie się zespół, który dotychczas ściśle współpracował z Proszowskim.

Michał Proszowski dołączył do zespołu w 2014 r. Poza kreowaniem marki stadionu, udziałem w organizacji wydarzeń odbywających się w przestrzeniach areny oraz promocją oferty obiektu wraz z zespołem stale rozwijał kolejne kanały komunikacji PGE Narodowego. Odpowiadał za opracowywanie i realizację planów PR oraz marketingowych. Jako członek zespołów projektowych i operacyjnych brał udział w organizacji największych i najbardziej prestiżowych eventów w Polsce. Był również członkiem zespołu odpowiedzialnego za negocjacje nowej umowy sponsoringowej.

Z początkiem stycznia dołączy do firmy Pro Science, agencji PR wyspecjalizowanej w działaniach dla i z udziałem środowiska akademickiego, której misją jest rozwój krajowych innowacji. Firmę założyła Natalia Osica, była rzeczniczka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Pro Science zajmuje się transferem wiedzy naukowej do biznesu i społeczeństwa. Prowadzi biuro prasowe polskiej nauki, wspierając naukowców na zasadach pro bono. Od 2015 r. agencja zrealizowała ponad 200 projektów dla uczelni, instytutów naukowych i badawczych, firm założonych przez naukowców, organizacji pozarządowych i publicznych działających na rzecz rozwoju polskiej nauki i innowacji, a także działów HR, B+R, komunikacji i CSR polskich i zagranicznych firm R&D.

Operator areny poszukuje następcy Michała Proszowskiego.

  • 1
Michał Proszowski

Michał ProszowskiReklama