Personalia

Michał Mizior dołączył do zespołu Kool Things jako head of PR

Do agencji Kool Things dołączył Michał Mizior. Objął stanowisko head of PR.

Jego główne zadania to:

  • opieka nad kluczowymi klientami Kool Things, takimi jak Razer czy PUBG,
  • nadzór nad realizacją zadań w Polsce i na rynkach zagranicznych, m.in. w Czechach, na Słowacji, Węgrzech, w Rumunii, Turcji oraz Rosji.

Michał Mizior jest ekspertem w dziedzinie public relations. Od lat związany jest z branżą gier, zarówno na gruncie prywatnym, jak i zawodowym. Zatrudnienie go to wynik rozwoju agencji i rozbudowywania działającego od 2010 r. działu PR, którego pracą od teraz będzie kierował.

Doświadczenie zdobywał m.in. w takich firmach, jak CD Projekt/CDP.pl, gdzie zajmował się marketingiem gier wideo oraz Cenega, w której spędził kilka ostatnich lat, piastując stanowisko senior PR & events managera. Współpracował m.in. z wydawcami: Activision Blizzard, 2K, Bethesda, Bandai Namco, Square Enix, Capcom, Sega czy Warner Bros.

Opracowywał i realizował kompleksowe działania w zakresie public relations dla wielu znanych marek i serii gier, m.in. „Doom”, „Borderlands”, „Mortal Kombat”, „Mafia”, „Tekken”, „Yakuza”, „Hitman”, „Resident Evil”, „Tomb Raider” czy „Fallout”. Ma wieloletnie doświadczenie we współpracy z mediami, organizacji eventów dla prasy i klientów oraz stref gamingowych na targach (m.in. Warsaw Games Week, Poznań Games Arena, Pyrkon).

  • 1
Michał Mizior

Michał Mizior


 

Reklama